sobota

RECENZJA SYROPÓW EXCELLENCE


Dziękuję za współprace z firmą Excellence soki zdały egzamin . Wykorzystałam je na wiele sposobów miedzy innymi np. do deserów, piwa, jak i również drinków i jako dodatek do herbaty. Są super maja idealna gęstość


 O firmie 

 takie były początki...


Firma Handlowo-Usługowa Excellence powstała w 1992 rok jako jednoosobowe przedsiębiorstwo osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą. Założycielem Firmy był Marcin Ciecierski.
W 2002 r. rozpoczęto produkcję syropów i napojów w pomieszczeniach produkcyjnych o łącznej powierzchni 250 m2 i na relatywnie prostym parku maszynowym. Obecnie, po okresie intensywnego rozwoju, firma mieści się na ponad 2000 m2 powierzchni produkcyjnej i około 4000 m2 powierzchni magazynowej. Od 2004 r. datuje się dynamiczny wzrost firmy we wszystkich obszarach jej działalności. Doskonała znajomość rynku pozwoliła na opracowanie produktów zgodnych z oczekiwaniami klientów. Firma Excellence szybko  opanowała wysoką jakość prac R&D.  W  tym czasie wprowadzono HACCP i ISO 9001, co pozwoliło uzyskać pozycję silnego i liczącego się dostawcy sieci handlowych. Stale kontynuowano prace nad zapewnieniem wysokiej jakości produkcji i systemów zapewnienia tej jakości. Co roku firma Excellence, dzięki przeprowadzanym audytom, odnawia certyfikaty BRC, które są standardami i procedurami dla firm dostarczających żywność i napoje do sieci handlowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w maju 2011 roku Pan Marcin Ciecierski podjął decyzję o wniesieniu aportem zorganizowanej części swojego przedsiębiorstwa do Spółki Centrum Dystrybucji Excellence sp. z o.o. W lipcu 2012 roku  spółka została przekształcona w spółkę akcyjną. W grudniu 2013 uzyskaliśmy certyfikat IFS, a w styczniu 2014 pozytywnie przeszliśmy audyt FDA.

Systematycznie inwestowano w nowoczesne maszyny i urządzenia tak, że obecnie posiada nowoczesne linie technologiczne, a mianowicie  3 linie do produkcji syropów, soków, suplementów i napojów, które zapewniają  odpowiednie moce produkcyjne. W połączeniu z wysokiej klasy R&D stanowiło to dla klientów gwarancję wysokiej jakości produktów. Dzięki takiemu podejściu do zagadnień jakości firma Excellence realizuje około 85 - 90 % dostaw syropów do sieci handlowych pod marką własną tych sieci. Duże znaczenie w uzyskaniu takiego wyniku ma położenie w centralnej Polsce w pobliżu magazynów większości sieci handlowych. Koszty logistyki przy markach własnych mają kolosalne znaczenie co w naszym przypadku okazało się istotnym elementem przewagi nad konkurencją. 

Stale rozszerza się profil asortymentowy naszej produkcji, oprócz syropów produkujemy napoje owocowe, suplementy diety i wody funkcjonalne. Stawiając na kreatywność i innowacje mamy zamiar stale rozszerzać nasze portfolio.

Z myślą o ekspansji na rynki zagraniczne zwiększamy nasze uczestnictwo w targach międzynarodowych w Holandii, Niemczech, a także Chinach i Indiach. Obecnie 16% naszej sprzedaży dociera na rynki zagraniczne w Europie i Ameryce Północnej.

Nasza działalność, osiągane sukcesy znalazły odzwierciedlenie w nagrodach, jakie regularnie otrzymujemy, jak np. „Solidna Firma”, „Przedsiębiorstwo Fair Play” , a szybkość wzrostu naszej firmy zaowocowała kilkakrotnym przyznaniem tytułu „Gazela Biznesu”.


MOJA OPINIA 

Sok malinowy pasują jako dodatek do drinka wściekłego psa (sok malinowy, wódka, sos tabasco). A także wykorzystałam go do polania budyniu waniliowego dziecko było zachwycone

Sok mojito wykorzystał z na drinka z wina czerwonego wody gazowanej w proporcjach 2/3 szklanki wina uzupełnić woda gazowana oraz sok moijto do smaku+ kostki lodu. Idealnie skomponowany drink. Jak i również ten sok pasuje do polania lodów z owocami.

Sok o smaku granatu wykorzystałam przede wszystkim jako dodatek do wody gazowanej na upalne dni. Jak i również dobrze komponuje się do sernika na ciepło polane sokiem. I do rożnych pysznych deserów tak samo jak i do drinków.
Serdecznie dziękuje za współpracę i zapraszam na EXCELLENCE facebook  Polecam gorąco soki są naprawdę znakomite. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz