poniedziałek

Recenzja statuetek CRYSTAL CITY

Statuetki firmy Crystal City polecam wszystkim poszukujących prezent na każdą okazje, ponieważ jest wykonana precyzyjnie z grubego twardego szkła.


 Ja otrzymałam w ramach współpracy statuetki jedna na okazje chrztu a druga jako świecznik, idealnie świecznik prezentuje się na półce, Napisy są wyraźne można powiedzieć wtłoczone w szkło (grawer 3D). Wszystkie statuetki są idealnie zabezpieczone przed stłoczeniem poprzez pudełko które jest w środku wypełnione materiałem. Także plusem Statuetki są załagodzone krawędzi, które uniemożliwiają skaleczenie się

1. Statuetka pierwsza która otrzymałam jest na pamiątkę chrztu


Jest napis wygrawerowany "NA PAMIĄTKĘ CHRZTU ŚWIĘTEGO WIELU ŁASK BOŻYCH ŻYCZY RÓŻY OJCIEC CHRZESTNY 17.08.2014"    
http://www.crystalcity.pl/produkt/pamiatka_chrztu_chrzcielnica

2. statuetka druga świecznik  Jest napis wygrawerowany "WSZYSTKO CO MAMY TO SIEBIE I CZAS... NIECH PŁYNIE JAK NAJWOLNIEJ"    
http://www.crystalcity.pl/produkt/roza_3d_kwiat_milosci_swiecznik_dobry_pomysl_na_prezent

Zapraszam do zapoznania się z całym asortymentem sklepu CRYSTAL CITY, ponieważ naprawdę warto zakupić sobie jako wystrój pokoju, lub jako przepiękny prezent którego na pewno osoba obdarowana będzie mile zaskoczona i zdziwiona taka fajna niespodzianka. Także można na każdą okazje formie pamiątki , lub formie "miłości" do drugiej ukochanej osoby np na Walentynki lub bez okazji okazanie swoich uczuć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz