wtorek

Współpraca Fitchoice

Jakiś czas temu nawiązałam nową współprace z FITCHOICE produkty które otrzymałam 
shaker-mixmaster
big-mouth 600ml
power-box-power-tower

 Czas na recenzje produktów 

1. Power Box / Power Tower


Pudełko idealnie spełnia swoją rolę jako pojemnik na przydatne rzezy które zawsze mam pod ręką, Także nada się do biura jako pojemnik np, na spinacze, a równie dobrze i w kosmetyce jako pojemniczek do własnoręcznie robionych kremy. 
Poprzez zakręcenie wieczka nic się nie zgubi. jak się połączy kilka pudełek można łatwo posegregować rzeczy układając pojemniczki w wieże.


2. 600 ml Big Mouth


Bidon wykonany w najwyższej jakości poprzez wykorzystanie odpowiedniego materiału takiego jak  PE-LD czyli najlepszy gatunkowo polietylen. Ustnik wykonany z gumy co zapewnia szczelność takiego bidonu. Więc bez problemu można go zabrać na rajdy rowerowe. jak i również przydatny dla wielu sportowców i nawet jako butelka z piciem dla dziecka do szkoły.


3. Shaker MixMaster


Taki shaker idealnie się w trakcie imprez poprzez zaskoczenie gości robiąc atrakcję własnoręcznie zrobienie drinków. jak i również dobrze prezentuje się jako pomocnik przy blogach kulinarnych poprzez prezentowanie własnych przepisów na domowe drinki. Także może być przeznaczony dla ludzi odchudzających poprzez sporządzenie specjalnych koktajli jak i również dla sportowców do przygotowania napojów izotonicznych w proszku które zalewa się wodą i trzeba dobrze je rozmieszać.


Głównym atutem tych wszystkich produktów jest przede wszystkim niska cena oraz trwałość i solidność wykorzystanego materiału do wyprodukowania tych rzeczy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz