poniedziałek

Współpraca z BAJDARAJ

W ramach współpracy z Wydawnictwem BAJDARAJ 
Otrzymałam Książeczki 
Piesio Grzesio i przyjaciele
Truś Piotruś - literki i cyferki Książeczka edukacyjna
O strachu na wróble
O zielonych ludkach Bajeczka
Rymowanki do piżamki 1

O wydawnictwie 

Kolorowanki - Zabawy i książki edukacyjne
Wydawnictwo Bajdaraj jest młodym wydawnictwem, stworzonym przez ilustratorów posiadających ponad 20 letnie doświadczenie w ilustracji dziecięcej. Całą zdobytą wiedzę wkładamy w realizację pomysłu stworzenia serii zabawnych i edukacyjnych książek dla dzieci.
Proponujemy dwie serie książeczek, których bohaterami są:
Misia Marysia i Miś Krzyś,
Trusia Olgusia I Truś Piotruś,
Kotka Dorotka i Kotek Wojtek,
Psinka Martynka i Piesio Grzesio,
i ich przyjaciele.
Pierwszą serię rozpoczynają książki edukacyjne w formacie A4.Pierwszy tytuł to “Misia Marysia i przyjaciele”, a drugi “Miś Krzyś i przyjaciele”. Drugą serię zapoczątkowały książki edukacyjne w formacie A5 pt. “Trusia Olgusia – literki i cyferki” i “Truś Piotruś – literki i cyferki”. Kolejnych sześć książeczek w obu seriach jest w przygotowaniu.
W planach wydawniczych na przyszły rok przewidujemy wydanie serii książeczek z bajeczkami o przygodach Misi Marysi i jej przyjaciół. Mamy nadzieję, że proponowane serie książek dla dzieci spełnią oczekiwania małych czytelników oraz Państwa.
Książki edukacyjne skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym.
Na sezon zimowy polecamy wydania specjalne.
“Gwiazdkowe zabawy” oraz “ Śnieżynkowe zabawy” to dwie książki dla dzieci o tematyce zimowej. Posiadają wesołe wierszyki, zadania edukacyjne, oraz naklejki wzbogacające zabawę. Obie są wydane w formacie A5 z lakierem wybiórczym na okładce.
W naszych książkach edukacyjnych i kolorowankach znajdują się obrazkowe słowniczki języka angielskiego. Książki edukacyjne są bogato ilustrowane, wydane w starannej szacie edytorskiej, odpowiedniej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Tworzone z pasją, indywidualizmem i humorem. Dzięki atrakcyjnej, zabawowej formie, wesołym ilustracjom i pięknym wierszykom pomogą dzieciom w pierwszych kontaktach z literkami, liczbami i językiem angielskim, a kolorowe naklejki zmienią je w zabawę.
Nasze książki dla dzieci wyróżniają się wyjątkowo pięknymi ilustracjami, świetnym tekstem, przemyślaną kolorystyką wzorów graficznych, prostymi zabawami edukacyjnymi, słówkami języka angielskiego oraz kolorowymi naklejkami.
Celem wydawnictwa jest zaspokojenie potrzeb małego czytelnika poprzez wydawanie wysokiej jakości, ciekawych, wartościowych, pięknych i ambitnych książek edukacyjnych.
Mamy nadzieję, że długoletnie doświadczenie w tworzeniu ilustracji, opracowań książek dla dzieci dla wielu czołowych wydawnictw w Polsce zaowocuje sympatią do naszych małych bohaterów.
Zachęcamy hurtownie, księgarnie i przedszkola do zapoznania się z pełną ofertą i o kontakt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz