piątek

WSPÓŁPRACA z BAZGROSZYT


W ramach współpracy z BAZGROSZYT do testowania otrzymałam 

Zeszyt kreatywne rysowanie - Bazgroszyt Kredziaki w Kosmosie

Zeszyt kreatywne rysowanie - Bazgroszyt, Pakiet przygód KredziakówOpis produktu

Pakiet 3 Bazgroszytów Zanim zacznę pisać: Rysek, Kredzia, Kolorozaurus zawierający twórcze kolorowanki i edukacyjne karty do nauki pisania.
Kupujac ten zestaw dbasz o rozwój wyobraźni swojego dziecka, pogłębiasz jego wiedzę i pomagasz mu rozwinąc motorykę rączki, przygotowując ja do nauki pisania.
Tematem Bazgroszytów są przygody wesołych Kredziaków.

Dlaczego warto

  • Każdy z modułów grafomotorycznych dostępnych w naszym pakiecie dotyczy innej tematyki tak, aby rysowanie i ćwiczenie pisania w kartach było ciekawe i różnorodne. Znajdziecie tutaj motywy podróżnicze, roślinne i sportowe. Dla każdego coś miłego, a wszystko w towarzystwie naszych sympatycznych bohaterów - Ryska, Kredzi i Kolorozaurusa.
  • Dzięki pracy z modułami grafomotorycznymi Twoje dziecko: ćwiczy motorykę ręki, doskonali koordynację wzrokowo-ruchową, kształci spostrzegawczość i logiczne myślenie, rozwija wyobraźnię i wiedzę o świecie, nabiera pewności siebie i wiary we własne możliwości.
  • Na efektywną naukę pisania składa się wiele elementów. Po pierwsze - zdolności percepcyjne i wzrokowe, ponieważ ważnym elementem pisania jest dokonująca się w korze mózgowej analiza i synteza impulsów nerwowych płynących z narządu wzroku lub słuchu. Następnie dobra koordynacja, gdyż na podstawie wcześniejszych impulsów, pod kierownictwem kory mózgowej ręka dziecka wykonuje szereg skomplikowanych ruchów. I w końcu dobre przygotowanie ręki, czyli „narzędzia wykonawczego”. Dbałość o sprawność manualną dziecka jest jednym z gwarantów jego sukcesu w szkole.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz