piątek

WSPÓŁPRACA z GLUCOSE


W ramach Współpracy z GLUCOSE otrzymałam 
3 Glucose® NoLimit After Alcohol 
3 Glucose® Life After Alcohol
oraz podstawkę na napoje 
Glucose® NoLimit After Alcohol – jedyne na świecie antidotum niedopuszczające do przykrych, uciążliwych oraz niebezpiecznych dla zdrowia dolegliwości dnia następnego po spożyciu alkoholu.
Glucose® NoLimit – należy wypić w trakcie lub po spożyciu alkoholu.
WAŻNE – preparat Glucose® NoLimit przyczynia się do skutecznego usuwania widocznych oznak zmęczenia.
Jeżeli nie wypiłeś Glucose® NoLimit podczas spożywania alkoholu, dopuszczając tym samym do negatywnych konsekwencji dnia następnego, wypij preparat rano po przebudzeniu zapewniając sobie natychmiastowy powrót dobrego samopoczucia. Glucose® Lifeoraz Glucose® NoLimit w takim samym stopniu nie dopuszczają do powstawania żadnych negatywnych konsekwencji po spożyciu alkoholu. Glucose® NoLimit względem Glucose® Life wzbogacony jest o kofeinę, guaranę, taurynę dostarczając dodatkowej energii dla organizmu podczas spożywania alkoholu.
Glucose® Life After Alcohol – jedyne na świecie antidotum niedopuszczające do przykrych, uciążliwych oraz niebezpiecznych dla zdrowia dolegliwości dnia następnego po spożyciu alkoholu. Glucose® Life – należy wypić w trakcie lub po spożyciu alkoholu.
WAŻNE – preparat Glucose® Life przyczynia się do skutecznego usuwania widocznych oznak zmęczenia. Jeżeli nie wypiłeś Glucose® Life podczas spożywania alkoholu, dopuszczając tym samym do negatywnych konsekwencji dnia następnego, wypij preparat rano po przebudzeniu zapewniając sobie natychmiastowy powrót dobrego samopoczucia.
Glucose® Life oraz Glucose® NoLimit w takim samym stopniu nie dopuszczają do powstawania żadnych negatywnych konsekwencji po spożyciu alkoholu. Glucose® NoLimit względem Glucose® Lifewzbogacony jest o kofeinę, guaranę, taurynę dostarczając dodatkowej energii dla organizmu podczas spożywania alkoholu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz