poniedziałek

WSPÓŁPRACA z LONGVERTI


W ramach Współpracy z LONGVERTI otrzymałam Młody JęczmieńGreenovita – Młody Jęczmień 
Obecnie zasadniczym kierunkiem produkcji w naszej firmie jest Greenovita – Młody Jęczmień. Produkt Greenovita został zgłoszony do Głównego Inspektoratu Sanitarnego. 
Zielony jęczmień stosują już gwiazdy i ludzie show-biznesu na całym świecie. Źdźbła jęczmienia są często określane mianem rogu obfitości w składniki witalne oraz jako najbogatszy środek spożywczy świata (dr Yoshihide Hagiwara). Zawiera prawie wszystkie z niezbędnych do podtrzymania procesów biochemicznych witaminy. Sławę początkowo przyniosły mu jego właściwości oczyszczające organizm. Następnie odkryto jego wspaniałe właściwości nie tylko opóźniające proces starzenia, ale nawet odbudowę DNA czy hamowanie rozwoju wielu poważnych chorób! Młody Jęczmień odnawia kwasowo – zasadową równowagę. Czym tak naprawdę jest ten cudowny sok?
Młody jęczmień wykorzystywany do produkcji suplementu rośnie na terenach ekologicznie czystych. Podczas uprawy nie stosuje się żadnej chemii. Roślina zbierana jest po 7 dniach od momentu kiełkowania. Dzięki temu zebrane młode liście nie zawierają glutenu.
Greenovita Młody Jęczmień nie jest zwykłym suplementem diety. 200 ml soku uzyskanego z łyżeczki proszku Greenovita może dostarczyć nam tyle witamin, minerałów i enzymów, ile zawierają 2kg różnych ekologicznych warzyw razem!  Młody jęczmień zawiera wszystkie aminokwasy, jakich potrzebuje ludzki organizm: walinę, lizynę, leucynę, izoleucynę, fenyloalaninę, treoninę i metioninę,  zawiera też duże ilości biofllawonoidów.
Młody jęczmień jest bardzo bogaty w chlorofil – posiada jego największą zawartość ze wszystkich roślin zielonych rosnących na naszej planecie. Chlorofil ma unikatowe właściwości wzmacniające i pobudzające! Ciężko jest wskazać substytut chlorofilu, który pobudza pracę serca, jelit, macicy, układu naczyniowego czy płuc. Dodatkowo chlorofil działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Przyspiesza gojenie ran – wystarczy potrzeć skórę sokiem,  by widocznie szybciej się goiła i nabrała delikatności. Chlorofil również zwalcza ból gardła, zabija bakterie beztlenowe czy leczy opryszczkę. Poza tym wspomaga leczenie niektórych chorób krwi i dotlenia organizm. W odróżnieniu od antybiotyków produkowanych chemicznie naturalny chlorofil zwalcza jedynie organizmy patogenne, nie uszkadzając mikroflory w układzie trawiennym, a dodatkowo pomaga w jej odbudowie.
Młody jęczmień jestrównież bardzo bogaty w enzymy antyoksydacyjne – ich działanie jest zbawienne nie tylko dla naszego organizmu, ale i dla naszej skóry! Dotychczas wykazano obecność dwudziestu enzymów w zielonych źdźbłach jęczmienia.  Przede wszystkim antyoksydanty zwalczają wolne rodniki, które przyczyniają się do powstawania nowotworów, choroby Parkinsona czy astmy oskrzelowej. Wolne rodniki również są odpowiedzialne za starzenie się skóry. Sok z Młodego Jęczmienia zawiera rzadki enzym- dysmutaza ponadtlenkowa – SOD. SOD opóźnia procesy starzenia się mózgu. Sok z Młodego Jęczmienia  jako jedyny naturalny produkt zawiera Glikozylisowiteksynę – antyoksydant zwalczający komórki kancerogenne i przyśpieszające proces starzenia wolne rodniki. Działanie Glikozylisowiteksyny jest znacznie skuteczniejsze niż witaminy E (podobno nawet 500 razy)! Tak więc pijąc sok Greenovita zwalczamy wolne rodniki, hamując procesy chorobotwórcze, oraz proces starzenia się skóry! Dodatkowo naukowcy uniwersytetu tokijskiego udowodnili, że cząsteczki zawarte w soku z Młodego Jęczmieniu wykazują wyjątkową zdolność odbudowywania DNA, a to oznacza, że sok może odbudowywać również uszkodzone struktury naszej skóry.
Bardzo ważnym składnikiem soku z Młodego Jęczmienia jest witamina B17 – letril, która według  najnowszych badań, jest zdolna do selektywnego niszczenia komórek nowotworowych bez uszkadzania komórek zdrowych. Natomiast naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego odkryli w soku z Młodego Jęczmienia związek P4D1, który czynnie pobudza układ immunologiczny i działając przeciwzapalnie sprzyja rozkładowi substancji kancerogennych, a co za tym idzie ogranicza ryzyko powstawania nowotworów złośliwych. Ponad to biolog Yasuo Hotta w swoich badanaich dowiódł, że P4D1 również świetnie odbudowuje komórki i DNA!
Sok z Młdego Jęczmienia zawiera również selen, który również ma działanie antytoksyczne i pozwala usuwać pewne pierwiastki trujące z organizmu. W skład Młodego Jęczmienie wchodzą również potas, magnez, zapobiegające anemii żelazo, mangan, chrom, fosfor, czy błonnik który wspaniale reguluje procesy trawienne, zmniejsza apetyt oraz oczyszcza przewód pokarmowy. Sok z Młodego Jęczmienia dostarcza dwa razy więcej wapnia niż mleko
Zawiera beta-karoten, który chroni nas przed rakotwórczymi substancjami występującymi w naszym środowisku i przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, witaminy A (retinol), C, E, B1 (tiamina), B2 (ryboflawina), B6, B12, K, kwas pantotenowy czy kwas foliowy. Ponadto cynk i krzem, które znane są ze swoich wzmacniających włosy i paznokcie właściwości
Młody jęczmień jest bezcenny dla urody. Jego składniki zwalczają choroby skórne – w tym trądzik, egzemę, atopowe zapalenie skóry czy leukopatię objawiającą się białymi plamkami w ustach. Młody jęczmień zawiera również serotoninę i tryptofan odpowiedzialne za poprawę nastroju. Sok z Młodego Jęczmienia dostarcza także choliny , ważnego budulca lecytyny, która jest niezbędna do prawidłowej pracy układu nerwowego.
Greenovita Młody Jęczmień jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. Doskonale spełnia swoje zadania w różnych problemach zdrowotnych, po nowotworach czy w cukrzycy. Jest wspaniałym suplementem do stosowania w celu odkwaszania i utrzymania równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, a także przy dietach. To doskonały środek przeciw psychicznemu zmęczeniu, zalecany także dzieciom i młodzieży.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz