poniedziałek

Rrecenzja Let's Play Games

Arkana miłości i Arkana miłości kochankowie Gra jest przeznaczona dla co najmniej 2 osób. Idealnie odnawia związki małżeńskiej jak i sprawy "łóżkowe". Zamiast gry wstępnej można śmiało zagrać w tą grę a nie koniecznie całą grę skończyć, ponieważ karty zawierają urozmaicone wyzwania od pieszczot po masaże i dotykanie. Natomiast Arkana miłości kochankowie zawierają karty ATUTY, raz użyte pozostają w grze. Jest ich cztery, jednak są silne gdyż raz wystawione działają do końca gry wspomagając swego właściciela.


Cena 16,90 zł  
Cena 34,99 zł  
Swing Ogółem w tej grze chodzi żeby uprawiać seks, ale nie taki na żywo ale tylko za pomocą kart i wyobraźnią ciekawą rzeczą jest na start gry losowanie postaci można być kobietą lub mężczyzną hetero homo lub bi. Instrukcja w tej grze jest bardzo skomplikowanie napisana trzeba przeczytać ze 3 razy żeby cokolwiek z niej rozumieć. Punkty w tej grze zbieramy za pomocą tego kto ile razy uprawia seks i z kim.


Cena 49,99 zł  


Melanżeria Jest grą towarzyską w sam raz dla młodzieży wieku 16 lat. Zawierają dużo ciekawych wyzwań jak np. Wyobrazić sobie, jak Twój przyjaciel musi udawać Ciebie a przy okazji mówić śmiesznym głosem. Gdy przyjdzie Twojej znajomej poderwać drugą osobę. Jest dobrym sposobem a urozmaicenie każdej imprezy nie dość że dobra rozrywka no na dodatek kupa śmiechu.


Cena 34,99 zł  

Każda z gier nadaje się również na wieczory panieńskie jak i również na urozmaicenie życia seksualnego poprze połączenie kilku par i granie w gry Arkane miłości zapewne doznania takie jak wspólna zabawa wraz z partnerem i innymi osobami na pewno wzbudzić partnerze "chwilę zazdrości" a zarazem pożądanie swojej partnerki jeszcze bardziej. Więc oceniam te gry na 4+ ponieważ instrukcja co niektórych gier mogła być napisana prościej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz