środa

Współpraca ze sklepem NASTOPY.PL


W ramach współpracy ze sklepem NASTOPY.PL otrzymałam do testów 5 par  skarpetO Sklepie

Sklep internetowy ze skarpetkami Nastopy.pl w którym zakupisz skarpetki, skarpety, rajstopy, produkty do higieny stóp, itp. Jest własnością firmy Marko II s.c., która dostarcza bezpośrednio do Państw domów wysokiej klasy skarpetki najtaniej, najszybciej oraz najpewniej -.opierając sie na wieloletnich doświadczeniach. Firma Marko II funkcjonuje na rynku od 1994 roku świadcząc swoje usługi w wielu prestiżowych butikach na terenie Krakowa. Wychodząc naprzeciw rosnących wymaganiom klientów oraz idąc z biegiem czasu mamy wielka przyjemność zaprezentować państwu branżowy sklep internetowy ze skarpetkami - Nastopy.pl

Doświadczenie zdobyte podczas wielu lat sprzedaży bezpośredniej oraz internetowej na aukcjach i pierwszym sklepie www.marko2.pl , pozwala nam doskonale dopasować rozmiary oraz rozwiać wszelkie wątpliwości jakie rodzą się przy zakupach internetowych.
Posiadamy w ofercie skarpety i skarpetki sportowe - do gier i sportów - , narciarskie, piłkarskie, rowerowe, do tenisa, trekingowe, skarpetki męskie, damskie dziecięce, skarpetki zdrowotne – dla cukrzyków, ludzi z problemami krążenia – skarpety męskie, damskie, dziecięce, stópki, rajstopy i wiele innych.

Firmy z którymi zdecydowaliśmy się podjąć współpracę w ramach sklepu internetowego to wiodący producenci krajowi oraz międzynarodowi, gdyż zdajemy sobie , sprawę, iż klienci „ internetowi „ to ludzie wymagający, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość, a naszym nadrzędnym celem jest dostarczenie naszych towarów najszybciej i w najlepszych cenach

Cechą, która z pewnością wyróżnia nasz sklep, jest serce, jakie wkładamy w opis i fotografię prezentowanych produktów. Nasi pracownicy to osoby posiadające wszechstronną wiedzę z zakresu fotografii cyfrowej, grafiki komputerowej, czy poprawności językowej, dlatego w trosce o dobro Klientów, dokładając wszelkich starań, wypracowaliśmy własny, optymalny sposób fotografowania produktów w naturalnym stanie oraz własny sposób na ich opisywanie, oparty na dokładnym badaniu i testowaniu towaru, a także odrobiną subiektywnych wrażeń rodzących się w procesach badawczych i „burzy mózgów”.

Bezpośredni i sprawny kontakt z nami, szybka realizacja zamówień oraz starannie zapakowany i szybko dostarczony towar to także nasze atuty – o czym przekonają się Państwo sami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz