wtorek

Mydło w płynieOpis produktu 

Mydełko w płynie BingoSpa zawiera Minerały z Morza Martwego, Retinol oraz kompozycję brzoskwiniową.
Świeży zapach, odżywcze działanie.
Zawartość minerałów w soli z Morza martwego jest inna niż w typowej wodzie z oceanu, określanej jako „woda morska”. Woda Morza Martwego ma ok. 53% chlorku magnezu, 37% chlorku potasu, resztę stanowi chlorek sodu, chlorek wapnia i różne pierwiastki śladowe. Oprócz chlorków, jako aniony, występują też bromki, jodki, siarczany i węglany. Stężenie siarczanów, jest bardzo małe, natomiast stężenie bromków w wodzie jest najwyższe na świecie.
Działanie Minerałów z Morza Martwego
odżywianie i regeneracja skóry, 
oczyszczanie porów skóry, 
optymalizacja metabolizmu komórek skóry, 
usuwanie obumarłego naskórka i odżywianie skóry, 
likwidacja rozstępów, 
likwidacja tendencji przetłuszczania się skóry / problemy z cerą,
Retinol - najaktywniejsza postać witaminy A, przyspiesza cykl odnowy naskórka i wzmacnia jego funkcje ochronne. Rozjaśnia przebarwienia, likwiduje plamy słoneczne nadając skórze ładny, jednolity koloryt. Jako jedna z najbardziej skutecznych substancji przeciwdziałających procesowi starzenia się skóry skutecznie likwiduje zmarszczki, przywraca skórze jędrność i elastyczność.


Mydełko w płynie z minerałami z Morza Martwego i Retinolem- Cóż można o nim napisać, w pierwszej kolejności co zwróciło mi uwagę jak każdy produkt z BingoSpa to na pewno wspaniałych zapach, po nałożeniu na ręce poczułam wspaniałą nutę brzoskwiniową, 
Mianowicie, krótko mówiąc te mydełko powinno być w każdej łazience, nie ze względu na piękny zapach czy właściwości myjące, ale na sposób działania jak wspaniale poprawia wygląd naszej skóry.
Koszt mydła to 5.89 zł za 500 ml


Moja ocena
Zapach 5/5
Działanie 5/5
Pielęgnacja 5/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz