czwartek

Współpraca Soapbubbles


W ramach współpracy z SOAPBUBBLES otrzymałam Płyn do baniek mydlanych Profesjonalny płyn Polskiego producenta do dużych oraz małych baniek mydlanych najwyższej jakości !!! 
SUPER MOCNY PŁYN DO BANIEK MYDLANYCH ! 
Nie jest toksyczny, nie psuje się.
Posiada certyfikat CE oraz atest bezpieczeństwa
Płyn do tworzenia niesamowicie bajecznych kolorowych baniek mydlanych.
Płyn idealnie nadaje się do wytwornic baniek mydlanych 
Płyn nadaje się do zamykania w bańce mydlanej oraz jest odpowiedni do wykonania baniek 2-3 metrowych.
pojemność: 5 L
Płyn jest zgodny z normami bezpieczeństwa i posiada znak CE:
· PN-EN 71-1+A2:2014-02 CZĘŚĆ 1 - (PKT 7 / 7.1 / 7.2) w zakresie kompletności ostrzeżeń i oznakowań. (sprawozdanie z badań nr 137 / DLS / 2014) – Ostrzeżenia, oznakowania i instrukcje użytkowania.
· PN-EN 71-1+A2:2014-02 CZĘŚĆ 1 (PKT 4.1 / 4.7 / 4.8) w zakresie właściwości mechanicznych i fizycznych.
· PN-EN 71-2:2001 CZĘŚĆ 2 (PKT 4.1) – w zakresie palności
· PN-EN 71-3:2013-07 CZĘŚĆ 3 - w zakresie migracji określonych pierwiastków, kadmu oraz ftalanów (NORMY REACH)

O Firmie

Nasza działalność wywodzi się z chęci KOLOROWANIA ŚWIATA – zanim postanowiliśmy podzielić się naszymi rozwiązaniami z naszymi Odbiorcami – przez prawie rok dokonywaliśmy TESTÓW – zarówno na poziomie receptury płynu, jak i testy na płaszczyźnie PUSZCZANIA BANIEK wszelkimi możliwymi technikami.PUSZCZAMY BAŃKI DLATEGO, że dla każdego z nas jest to pasja – nie jest to dla nas źródło dochodu – mamy rodziny, prace na etacie i własne światy – dlatego z taką lekkością możemy się dzielić naszymi rozwiązaniami z WASZYMI DZIEĆMI oraz z WAMI – ODBIORCAMI NASZYCH ROZWIĄZAŃ.Bierzemy czynny udział w MIĘDZYNARODOWEJ SPOŁECZNOŚCI BANIEK MYDLANYCH – nasze kontakty rozciągają się od CALIFORNII aż po NOWĄ ZELANDIĘ – Miesiące wymiany doświadczeń pozwoliły nam wypracować rozwiązania oparte na setkach pokazów i godzin spędzonych nad produkcją płynu do baniek.Jesteśmy producentem NAJLEPSZEGO W EUROPIE płynu do pokazów baniek mydlanych – sprawdza się on doskonale zarówno w zimie jak i w lecie, niezależnie od temperatury i wilgotności powietrza gwarantujemy, że zawsze będziesz zadowolony z jakości oraz efektów UŻYWANIA PŁYNU.Gwarantujemy najwyższa jakość naszych produktów ponieważ SAMI ICH UŻYWAMY. Zanim polecimy Klientowi nasze rozwiązanie – najpierw sami je testujemy. Posiadamy ogromne doświadczenia w konstruowaniu narzędzi do puszczania baniek – posiadamy najbardziej oryginalne a zarazem najbardziej przeczołowicie konstruowane RÓŻDŻKI do baniek, których sami używamy podczas naszych pokazów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz