piątek

ZAP-IT Recenzja


JAK DZIAŁA ZAP-IT?
Niewielki ładunek elektryczny generowany przez urządzenie, całkowicie bezpieczny dla ciała człowieka, zamyka komórki wokół podrażnionego miejsca. Klikając ZAP-IT kilka razy wokół ukąszenia uzyskuje się efekt hamowania wydzielania się histaminy, która powoduje uczucie świądu. Toksyny zostają zneutralizowane bez negatywnego efektu dla skóry, co zatrzymuje rozwój ogniska zaognienia i uczucie swędzenia. Najbardziej skuteczne jest kliknięcie kilka razy wokół miejsca ukąszenia i 2x w samo jego centrum.Błyskawicznie niweluje uczucie swędzenia i chęć podrapania się. Likwiduje zaognienia i przebarwienia skóry. Łatwy w użyciu nadaje się do zastosowania na ukąszenia większości insektów. 
ZAP-IT nie jest maścią czy preparatem, ale skutecznym urządzeniem w kształcie małego pistolecika świetnie mieszczącego się w dłoni.Wypróbuj na sobie! A kiedy Twoi Znajomi zapytają: Co na ugryzienie komara? Czy też co na ukąszenia komarów i innych insektów? Odpowiedz: ZAP-IT!
Masz problem z ukąszeniami komarów? Swędzi ? Z chęcią zadrapałbyś się? Musisz używać maści żeby przestało swędzić? To już koniec odłóż kosmetyki na bok zero "chemii" po prostu użyj Zap-IT!
Jest naturalny nie wymaga żadnych  dodatkowych kremów. Po prostu po ukąszeniu użyj go wystarczy już pięć kliknięć i swędzenie znika;) a obrzęk maleje. Nadaje się już dla dzieci w wieku od 2 lat, ale nie nadaje się dla osób z rozrusznikiem.Urządzenie działa na zasadzie "prądu" takiego jak w zapalniczkach żarowych. Gorąco polecam, gdyż sama wypróbowałam na moim mężu, był zachwycony efekt gdyż mężowi po ukąszeniu komara wyskakują duże "bąble" bardzo swędzące, po z aplikowaniu Zap-IT dokuczliwe swędzenie w znacznym stopniu ustało a obrzęk zmalał. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu ponieważ moje dziecko w wieku 5 lat używa Zap-IT w celu zmniejszenie efektów po ukąszeniu owada, i Synek już nie "cierpi" drapiąc się.


OGRANICZENIA I OSTRZEŻENIA
ZAP-IT zmniejsza uczucie swędzenia, lecz nie usuwa samych toksyn i infekcji wynikających z ukąszenia. ZAP-IT może zapalić materiał łatwopalny! Nie używać bezpośrednio po zaaplikowaniu środków odstraszających owady! ZAP-IT nie nadaje się do użycia przez osoby z rozrusznikiem serca. Nie stosuj ZAP-IT na dzieciach poniżej 2-go roku życia!
Unikaj stosowania ZAP-IT w okolicach oczu i innych szczególnie wrażliwych miejscach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz