piątek

AQUPHOR Recenzja

OPIS

Premium to dzbanek filtrujący nowej generacji. Jego pojemna obudowa i lejek pozwalają na oczyszczanie maksymalnej ilości wody pitnej. Ponadto, nowa wygodna rączka ułatwia trzymanie dzbanka podczas napełniania wodą. Wszystkie elementy filtra wykonane są z wysokiej jakości plastiku spożywczego.
  • Usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia
    m.in. chlor, metale ciężkie, produkty ropopochodne i zanieczyszczenia osadowe.
  •    
  • Znacząco obniża twardość wody
    Zalecany przy średnio twardej wodzie. 


Czy wiesz, że wodę którą używasz w kranie jest pełna zanieczyszczeń?
Czy wiesz jak się pozbyć kamienia w czajniku elektrycznym?
Czy wiesz jaką zdrową wodę wybrać?
Starczy pytań bierzmy się do szczegółów na te wszystkie pytania jest jedna 
odpowiedź jaka?


DZIUBEK AQUPHOR - Użyjesz go raz innej wody nie zechcesz dzięki swojemu systemu filtrującemu pijemy zdrową wodą używając taką wodę przefiltrowaną do czajnika elektrycznego na pewno nie pojawi się w nim kamień to jest pierwszy powód czemu warto używać tego dzbanka, drugim także ważnym powodem jest nasze zdrowie, ponieważ system filtrujący zabezpiecza przed przedostaniem się do naszej wody wszelkich zanieczyszczeń, dzięki czemu będziemy zdrowsi jak i cera będzie lepsza a co się z tym wszystkim wiąże jeśli nie chwyci nas żadna poważna choroba dzięki tej wodzie będziemy dłużej żyć. Woda jest  podstawowym naszym składnikiem potrzebnym do życia, wykorzystujemy ją praktycznie wszędzie jak i w żywności jak i napojach nawet kosmetykach, więc zadbajmy żeby była ona pierwszej jakości.


Jakbym oceniłam dzbanek nie będzie zaskoczeniem jeśli bez zastanowienia dam 5+. Czemu tak oceniam Nie przez to żeby zrobić dobrą reklamę ale cenię sobie zdrowie, piękno a to wszystko wiąże się z tym wspaniałym produktem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz