poniedziałek

Egato Pufy


Piłka pufa 60L, 50cm SZEROKOŚĆ -M-

Pufa soccer -M- 60L
Do zdefiniowania kolorów pufy można posłużyć się ostatnim zdjęciem z galerii. Jest to próbnik z nazwami kolorów, pierwszy kolory jest dominujacy. 
Pufa wykonana jest ze skóry ekologicznej 1-go gatunku – dollaro, szyta maszynowo specjalnymi nićmi do produktów skórzanych. Piłka wypełniana jest ciśnieniowo co gwarantuje odpowiedni poziom ubicia, kształt oraz sprężystość. W zależności od upodobań pufę można otworzyć zamkiem błyskawicznym, zabezpieczonym zamknięciem typu rzep i odsypać\dosypać materiału wypełniającego. Rozmiar piłki dedykowany jest dla użytkowników dorosłych oraz dzieci 2-3lat.
Standardowym wypełnieniem  jest mieszanka wypełnieniowa: maszynowo mielony styropian z domieszką pianki. Zastosowanie tych materiałów wydłuża żywotność wypełnienia i nie trzeba z czasem go uzupełniać – zalecane jest dla dzieci przy bardzo intensywnym użytkowaniu.
Opcjonalnym wypełnieniem jest granulat EPS – praktyczniejszy i wytrzymalszy w użytkowaniu dla osób powyżej 50kg ,nie ugina się podczas siadania i jest stabilniejsze + 10 zł.
 
ZALETY PUFY:
- mobilność i bardzo mała waga piłki (ok 1,5kg) co sprawia że możemy ja przenieść i umiejscowić gdziekolwiek zapragniemy, w domu, mieszkaniu, tarasie czy w ogrodzie.
- idealna forma prezentu/podarunku dla bliskich, fanów piłki nożnej i nie tylko.
- praktyczność i łatwość w utrzymaniu czystości – wystarczy ja przetrzeć wilgotną szmatką aby plamy zniknęły i powrócił dawny blask.
- wypełnienie daje poczucie komfortu, pozwala odpocząć, zrelaksować się po ciężkim dniu

PUFA – PIŁKA MA BARDZO WIELE ZASTOSOWAŃ PRAKTYCZNYCH, MOŻEMY NA NIEJ:
· Siedzieć
· Leżeć
· Pracować
· Medytować
· Czytać, grać

Sako XXL 80cm + podnóżek

Do zdefiniowania kolorów pufy można posłużyć się ostatnim zdjęciem z galerii. Jest to próbnik z nazwami kolorów.
Fotel wykonany jest ze skóry ekologicznej 1-go gatunku – dollaro, szyty maszynowo specjalnymi nićmi do produktów skórzanych. W zależności od upodobań pufę można otworzyć zamkiem błyskawicznym, zabezpieczonym zamknięciem typu rzep i odsypać\dosypać materiału wypełniającego. Rozmiar piłki dopasowany jest dla użytkowników dorosłych oraz dzieci najlepiej powyzej 7lat.
STANDARDOWYM wypełnieniem jest granulat EPS – praktyczny i wytrzymały w użytkowaniu nie ugina się podczas siadania i jest naprawdę wygodny. Granulat EPS to orginalne kuleczki styropianowe a nie mielony styropian.
Granulat EPS

DO PUFY JAKO GRATIS MOŻE BYĆ DOŁĄCZONY PODNÓŻEK W POSTACI :
1) OPCJA „PIŁKA” - PODNÓŻEK PIŁKA  WYKONANY Z TYCH SAMYCH MATERIAŁÓW ALE MOŻE BYĆ Z UPEŁNIE INNYCH KOLORACH - WYMIARY PODNÓŻKA 40cm x 40cm x 35cm
2) OPCJA „ROLLER” - PODNÓŻEK ROLLER WYKONANY Z TYCH SAMYCH MATERIAŁÓW I TĄ SAMĄ METODĄ - O WYMIARACH 40cm X 40cm X 23-25cm
3) OPCJA „KWADRAT” - PODNÓŻEK  KWADRAT WYKONANY Z TYCH SAMYCH MATERIAŁÓW I TĄ SAMĄ METODĄ – O WYMIARACH 40cm X 40cm X 23cm
ZALETY PUFY:
- mobilność i bardzo mała waga fotela (ok 4 kg) co sprawia że możemy ja przenieść i umiejscowić gdziekolwiek zapragniemy, w domu, mieszkaniu, tarasie czy w ogrodzie.
- idealna forma prezentu/podarunku dla bliskich.
- praktyczność i łatwość w utrzymaniu czystości – wystarczy ja przetrzeć wilgotną szmatką aby plamy zniknęły i powrócił dawny blask.
- wypełnienie daje poczucie komfortu, pozwala odpocząć, zrelaksować się po ciężkim dniu
FOTEL– PUFA MA BARDZO WIELE ZASTOSOWAŃ PRAKTYCZNYCH, MOŻEMY NA NIEJ:
· Siedzieć
· Leżeć
· Pracować
· Medytować
· Czytać, grać
Próbnik kolorów Egato


Dziś postanowiłam opisać produkty, jakie dostałam z firmy EGATO, jakimi są pufy. Niech ktoś nie myśli, że to są zwykłe pufy, o tuż nie, ponieważ te pufki przystosowują się do każdej osoby czy cięższej i lżejszej, działają te pufy w ten sposób dzięki ich wypełnieniu, jakimi są mielony styropian z domieszką pianki. Pufki są przystosowane zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Ja otrzymałam w kształcie dużej piłki, dzięki czemu synek mój był bardzo zadowolony może na niej siedzieć jak i się położyć na brzuchu, dzięki czemu jest w jakimś rodzaju forma rehabilitacji dla dzieci z różnymi schorzeniami ruchowymi i nie tylko. Drugą pufę w raz z podnóżkiem jest przeznaczona dla mnie, ponieważ jest większa i ładnie się prezentuję w pokoju. Dostosowuje się do mojego ciała jak i również do różnych osób. Dzięki czemu nie boli kręgosłup i się wygodnie siedzi. A wygoda po ciężkim dniu pracy to podstawa, czy też przy długim siedzeniu przy laptopie w trakcie prowadzenia bloga.;). Wszystkie pufy mają zaczep, dzięki czemu możemy zawsze dosypać wypełnienia. Same pufy są wykonane z wysokiej, jakości skóry ekologicznej 1-go gatunku. Wszystkie te pufki i wiele innych propozycji dla dzieci czy też dla dorosłych można znaleźć na stronie  EGATO.

Czas na moją ocenę
Wykonanie 5
Trwałość materiału 5
Szybkość zamówienia 5


Jeśli nie masz pomysłu na prezenty na święta na pewno nie jedna osoba z takiego prezentu się ucieszy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz