sobota

Get Waisted

Krem wyszczuplający brzuch i modelujący talię Get Waisted

Dla kogo?


Chcesz zrzucić kilka kilogramów, ale boisz się, że Twoja skóra stanie się mniej jędrna i sprężysta?Kosmetyki wyszczuplające zawiodły Cię nie raz? Get Waisted to kosmetyk dostosowany do Twoich potrzeb. Regularne aplikowany na skórę sprawia, że brzuch staje się płaski i napięty – taki, o jakim marzyłaś! Innowacyjne działanie – kosmetyki wyszczuplające Mama Mio Get Waisted to produkty stworzone specjalnie dla kobiet marzących o utracie kilku centymetrów z obwodu talii. Stanowią świetne uzupełnienie diety i ćwiczeń fizycznych. Ich pozytywne efekty da się zauważyć nawet po miesiącu regularnego stosowania, także bez rewolucyjnej zmiany stylu życia.

Krem wyszczuplający brzuch – działanie od wewnątrz:

  • czyni skórę gładką i wzmacnia jej sprężystość, widocznie zwiększając jej napięcie
  • eliminuje obrzęk w okolicy brzucha, dzięki czemu staje się on bardziej płaski i wyraźnie jędrniejszy
  • aktywne składniki zwiększają i przyspieszają naturalne procesy spalania tłuszczu

Jak stosować krem wyszczuplający na brzuch Get Waisted?


Raz dziennie aplikuj jedną porcję (1 naciśnięcie pompki) kremu wyszczuplającego Get Waisted okrężnymi ruchami, wmasowując go w skórę brzucha oraz „boczki”. Masuj powierzchnię brzucha przez minimum pół minuty, zataczając dłońmi duże okręgi, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Zabieg ten sprawi, że pobudzisz również perystaltykę jelit i zredukujesz wzdęcie. Krem Get Waisted aplikuj regularnie przez 30 dni lub dłużej, aby Twój brzuch był zawsze jędrny, płaski i sprężysty! 
100ml/3.4flozPodczas miesiąca stosowania kremu ćwiczyłam i utrzymywałam dietę dzięki czemu mój obwód talli zmniejszył sie o 9 cm Konsystencja to typowy krem Szybko się wchłania. Kosmetyk stosowałam codziennie na brzuch Po kilku tygodniach zauważyłam Ujędrnienie i sprężystość Get Waisted kosztuje 175 zł, a nabyć możecie go w sklepie internetowym


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz