wtorek

MISTIC

Firma MISTIC powstała w 2008 roku i niemal od samego początku posługiwała się charakterystycznym złotym logiem. Pierwotnie była to prosta działalność gospodarcza, a pierwszym „rynkiem zbytu” był dla nas portal Allegro.
Wraz z rozwojem firmy (uruchomienie Działu Sprzedaży Hurtowej, obsługa Importów Bezpośrednich, Stacjonarna Sprzedaż Detaliczna) zmieniała się również forma prawna – obecnie jesteśmy Spółką: MISTIC Sp. z o.o.
Główna siedziba firmy mieści się 5 min. od Centrum Warszawy, w doskonale skomunikowanym miejscu. Pierwotnie w siedzibie firmy prowadzona była również Stacjonarna Sprzedaż Detaliczna, obecnie w związku z rozwojem firmy jesteśmy w trakcie otwierania punktów sprzedaży w innych miejscach. Wszystko po to, aby być możliwie najbliżej Klienta. Nowe, wygodne lokalizacje ułatwią dotarcie do nas Klienta / Klientki z Warszawy i okolic, a także Klientów przyjezdnych.
Od początku istnienia firmy specjalizujemy się w sprzedaży preparatów i akcesoriów do makijażu oraz manicure popularnych marek takich jak Revlon, L’Oreal Paris, Sally Hansen, Maybelline New York, Bourjois, Astor, MaxFactor i innych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale poszerzamy naszą ofertę o nowe marki (ArtDeco, Pupa, Makeup Revlotion), a także o nowe linie produktowe (pielęgnacja włosów czy gabinetowe produkty do pielęgnacji twarzy i ciała). Jesteśmy również bardzo zaangażowani w promowanie doskonałych polskich marek kosmetycznych jak Ziaja, Farmona czy Marion.
Zatrudniamy szereg specjalistów z dziedzin pokrewnych. Na naszym „pokładzie” znajdują się m.in. kosmetolog i wizażystka, a także kobiety z kilku przedziałów wiekowych: 20, 30 i 40-latki, dzięki czemu jesteśmy w stanie doradzić niemal każdej Klientce.
Nasze motto brzmi: Klient jest najważniejszy.
Nie kupisz u nas towaru w najniższej cenie, ale z pewnością kupisz u nas towar w najwyższej jakości!
Sprzedajemy wyłącznie pełnowartościowe produkty, zawsze świeże, zawsze legalnego pochodzenia. Stawiamy na JAKOŚĆ!
Jako ludzie bardzo zapracowani cenimy sobie Twój czas - dlatego zamówienia realizowane są niezwłocznie (w większości w ciągu 24 godzin od wpłaty).
Wszystkie jesteśmy Kobietami – wiemy co to znaczy czekać na nowy kosmetyk i podzielamy Twoją radość :)
W razie problemów służymy pomocą – zarówno profesjonalną jak i zwykłą „babską” radą.
Gorąco zapraszamy!
Pracownice i Zarząd MISTIC Sp. z o.o. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz