środa

ACTIVIA

Kto nie jadł Activi, na pewno już każdy miał do czynienia z tymi pysznymi smakołykami. Ja miałam okazję przetestować 4 nowe smaki jakimi są:

Truskawkowy – Najlepiej przypadł mi do gustu bo kto nie lubi truskawek, w tym bardziej, że w tym jogurcie jest to mus który należy wymieszać wraz z pozostałością. Jedząc ten jogurt przypomina mi się lato, bo wtedy są najlepsze truskaweczki, a takie znajdziemy w tym jogurcie
Malinowy - również jest pyszny także posiada mus, który mieszamy wraz z pozostałością, dzięki temu jogurtowi wspomnienia z dziecinnych czasów mi wracają kiedy chodziłam wraz z rodzicami na pyszne leśne maliny, a później polewało się nimi naleśniki. Podobnym musem do tego, który się znajduje w Activi
Brzoskwiniowy- Następny pyszny jogurt. Dzięki nie mu przypominają mi się zbiory brzoskwiń, które rosną w moim ogrodzie babcia zawsze z nich robiła pyszne dżemiki.
Suszonymi śliwkami- Cóż czym się może kojarzyć suszona śliwka, wiadomo ze świętami piernikiem, a święta kojarzą się z mile spędzonym czasem. O tuż taki czas znajdziemy w chwili zapomnienia z tą Activią.
Wszystkie te produkty mają żywą kulturę bakterii, przez co wpływa dobrze na nasz organizm.Jogurty te regulują przemianę materii dzięki czemu jest dodatkowym składnikiem osób dbających o swoją sylwetkę.

ACTIVIE mogłam testować dzieki TestMeToo
#ActiviaTestMeToo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz