wtorek

Pilomax

Dziś postanowiłam opisać paczuszkę, jaką otrzymałam z firmy Pilomax.
Pierwszym produktem, który opisze jest szampon WAX DAILY. Jak sama nazwa wskazuję jest to szampon do codziennej pielęgnacji przeznaczony do włosów ciemnych. Bardzo się z niego ucieszyłam, ponieważ posiadam włosy długie o kolorze ciemny brąz, a szampon zapewnił mi odpowiednią pielęgnację włosów, a zarówno jest łagodny dla mojej skóry głowy. Szampon ten podkreśla kolor włosów zarówno odżywia i myje włosy jak i skórę głowy. Po umyciu tym szamponem włosy moje stały delikatne w dotyku jak i również nadały im połysk. Także zauważyłam przy moich długich włosach, co zawsze po umyciu w innych szamponach miałam problem z rozczesywaniem włosów a tu tego nie było. Szampon ten jest dość gęsty i jest bezbarwny, ale za to ma bardzo przyjemny zapach, co na pewno niejedną kobietę ucieszy, bo która kobieta by nie chciała mieć pięknych ładnie pachnących włosów.
Po umyciu włosów szamponem użyłam maseczki Henna WAX NaturClassic. Jest ona przeznaczona do włosów ciemnych, zniszczonych i wypadających, co zauważyłam w przypadku moich długich włosów. Po kilkakrotnym użyciu mój problem z wypadaniem włosów jest dużo mniejszy a zawdzięczam ten efekt tej maseczce gdyż ona wzmacnia cebulkę włosów i mieszek włosowy. Włosy moje zrobiły się bardziej sprężyste, lśniące i dużo zdrowsze. Kuracja z użyciem produktów Pilomax jest bardzo efektywna. Każda kobieta, która ma problem z zniszczonymi włosami powinna zaopatrzyć się w ten innowacyjne produkty, a z pewnością problemy z wypadającymi włosami na pewno znikną. Maseczka jest różowa, bardzo ładnie pachnie i jest gęsta.
Włosy nasze dzięki tym produktom nie dość, że są zadbane to też pięknie pachną,
Ocenę, jaką dałabym za te produkty, bez zastanowienia mogę stwierdzić, że daję 5+. Dzięki nim mam zdrowe zadbane ładnie pachnące włosy. 

Tymi produktami możemy się cieszyć dzięki firmie


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz