niedziela

PUDER BAMBUSOWY ABSORBENT SEBUM


Puder bambusowy ECOCERA wykonany jest z pędów bambusa indyjskiego - najdelikatniejszej i najbogatszej w składniki odżywcze części rośliny. Nie byle jakiej rośliny - wg. tradycji chińskiej bambus przynosi szczęście, jest też odwiecznym symbolem miłości.
Dzięki dużej zawartości krzemionki proszek bambusowy charakteryzuję się wysoką absorpcją sebum i wilgoci, matuję więc skutecznie i długotrwale. W kulturze dalekowschodniej ceniony jest za swą skuteczność nawet w tak ekstremalnych warunkach jak wysoka wilgotność i temperatura.
Puder bambusowy ECOCERA ma postać białego, lekkiego pyłku. Naniesiony na skórę natychmiast staję się transparentny i stapia się z kolorytem cery. Zawartość silnie przywierających do powierzchni skóry protein jedwabiu istotnie przedłuża trwałość kosmetyku jednocześnie nadając cerze wyjątkową gładkość.
Rozprasza światło, co pozwala uzyskać jednorodne i naturalne wykończenie makijażu bez efektu "płaskiego" matu. Szczególnie polecany dla charakteryzatorów i wizażystów.
Właściwości:- Produkt hipoalergiczny, bez parabenów, bez talku.
- Silny absorbent sebum, dzięki zawartości krzemionki i protein jedwabiu.
- Nadaje cerze sprężystość i jedwabistą gładkość.
- Nie zatyka porów, daje ultra naturalny efekt.
- Niezwykle łatwy w aplikacji. 
- Stapia się z kolorytem cery.
- Delikatny, transparentny, lekki.
Dodatkowe:
Pojemność - 8g
Wyprodukowano w Polsce.
Produkt testowany dermatologicznie.
Skład wg. INCI: Arundinacea Stem Extract, Magnesium Stearate, Serica Powder, Phenoxyethanol, Parfum, Ethylhexyglycerin.
Puder w opakowaniu jest biały ale jest absolutnie transparentny więc po nałożeniu na twarz nie widać go, doskonale matowi. Znacznie przedłuża trwałość makijażu puder jest bardzo wydajny po nałożeniu pudru na twarz widoczne jest natychmiastowe zmatowienie twarzy.Zalety długo matuje,nie bieli twarzy,nie powoduje powstawania zaskórników,nie zapycha porów,długo utrzymuje się na twarzy,nie podkreśla suchych skórek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz