piątek

Nextcosmetics

Po użyciu całej "kuracji" kosmetykami na włosy ze sklepu NEXTCOSMETICS, jest czas na ułożenie fryzury. Z pomocą mi przyszedł lakier bardzo mocny Silhouette. 
NEXTCOSMETICS
Dzięki temu kosmetykowi ułożymy nie jedną stylizację, ponieważ on nie skleja włosów , a utrwala fryzurę, nadaję połysk i łatwo się rozczesuje. Dużym plusem tego produkty jest jego pojemność, gdyż ma aż 750 ml dzięki czemu na długo starczy. 
Używając całej serii kosmetyków ze sklepu NEXTCOSMETICS możemy ułożyć nie jedną fryzurę. Ja miałam okazję przetestować te produkty na własnych włosach, a miałam do dyspozycjo z damskiej serii szampon, maseczkę, spray przyśpieszający suszenie i lakier do włosów. I zupełności mogę wyrazić swoje zdanie na ich temat, że spełniły moje wszelkie oczekiwania, i stwierdzić, że są to produkty 100% profesjonalne nie jeden zakład fryzjerski powinien takimi dysponować. W sklepie można zaopatrzyć nie tylko w kosmetyki do włosów dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Posiadają również wiele rożnych profesjonalnych kosmetyków i sprzętu do paznokci itd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz