środa

Nextcosmetics

Dziś postanowiłam opisać dwa produkty ze sklepu NEXTCOSMETICS jakimi są 
Kallos CAVIAR Maska do włosów i Schwarzkopf OSiS+ Blow&Go Thick, spray przyspieszający suszenie.
Po umyciu włosów szamponem postanowiłam użyć maseczki do włosów z ekstraktem kawioru, która delikatnie czyści i odbudowuje strukturę włosów Zawiera wysoko skoncentrowane witaminy, składniki mineralne, lipidy i białko.Dzięki użyciu tej maseczki włosy stają się bardziej błyszczące i miękkie. Sam zapach maseczki jest rewelacyjny, a w dotyku jest bardzo delikatna. Dzięki tym produktom moje włosy zrobiły się piękniejsze, i mocniejsze, no i ładnie pachnące;)
Bardzo mi się śpieszyło, a zależało mi na wymyciu włosów, ale cóż miałam zrobić,że mam długie włosy i długo mi schną, więc postanowiłam użyć Schwarzkopf OSiS+ Blow&Go Thick. Jest to produkty przyśpieszający suszenie, a zarówno dodaje włosom objętości i efekt powiększenia. 
Jest bardzo dobrym produktem dla osób zaganianych codziennym trybem, a co wiadomo w dzisiejszych czasach mamy mało czasu dla siebie, a dzięki temu produktowi szybko zrobimy piękną stylizację. Przekonaj się sama próbując tych profesjonalnych kosmetyków które możesz znaleźć na stronie sklepu nextcosmetics


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz