wtorek

RED-PHARMA

Miałam okazję przetestować dwa kremy dla skóry wrażliwej typowo uczuleniowej. Pierwszym kremem jest 
Calmapherol Baby krem jest on przeznaczony dla dzieci. Jest kremem regenerującym dla skóry podrażnionej. Można go stosować w każdym wieku dziecka już od pierwszego miesiąca. Jest stosowany na różne problemy skórne zmniejsza rumień i obrzęk i uczucie swędzenia. Nawet stosujemy go na poparzenia słoneczne dziecka czy też na ukąszenia komarów, a nawet problemy pieluchowe. Krem posiada w swym składzie emolient, który zmiękcza skórę. Sam krem nie posiada zapachu i barwników.
Drugim kremem jest Calmapherol Regular krem jest on przeznaczony dla osób dorosłych jak poprzedni krem jest on również bez zapachu i bez barwników przez co nie ma problemu dla osób wybrednych;) Jest to krem typowo leczniczy na wszelakie rodzaje problemów skórnych. Działa również na podrażnienia skóry i przyśpiesza jej gojenia. Dzięki kremowi nie jedna kobieta borykająca się uczuleniowymi reakcjami skóry zmniejszy jej dolegliwości poprzez zastosowanie tego kosmetyku.


Produkty wytwarzane są w Polsce według najwyższych norm, jakości GMP (takich, jakie obowiązują podczas produkcji leków na receptę).Te kosmetyki możemy kupić w aptekach, dzięki czemu mamy łatwy dostęp do ich posiadania. Wszystkie informację na temat tych kosmetyków i nie tylko możecie znaleźć na stronie KLIK


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz