wtorek

ICandle

Dzisiejszą kąpiel w wannie umiliły mi woski z firmy icandle. Zrobiłam sobie romantyczny nastrój, Jedna kostka wystarcza na 10 h palenia. Kostki te daje się do domku na tealight zamiast olejków aromatycznych i się go podgrzewa. Już po paru sekundach palenia moja łazienka pachniała przyjemnym aromatem. Woski te nie dość że odświeżą powietrze jak i również urozmaicają wieczory jak np. wieczorne kolację;). Wiadomo, że aromaterapia jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach, w szczególności w psychologi, ponieważ taki relaks jakie dostarczają nam olejki jest uspakajający oraz dostarcza nam wiele ciekawych doznań między innymi duchowych w rozmyślaniach i w spokoju.Zapachy takie dobrze wpływają na nasz organizm w szczególności gdy żyjemy w stresie to taki odpoczynek w zupełności odpręży nas umysł i ciało. Jeśli chcesz doznać takiego relaksu zaopatrz się w takie zestawy wosków, który można zakupić na stronie icandle.pl

Wosk zapachowy Lavender Lane wykonany jest z wysoko wyselekcjonowanego wosku sojowego. Podgrzewając wosk unosi się zapach słodkiej lawendy. Wosk zapachowy zapakowany w plastikowe pudełeczko, wykonana w całości z wosku. Wosk wypalamy w specjalnie przystosowanym kominku na Tealight (podgrzewacz). Wosk po podgrzaniu roztapia się całkowicie do stanu ciekłego i uwalnia wówczas swój zapach. Wosk może być startem do odkrywania zapachów świec Bridgewater Candle przed zakupem pożądanej świecy.
Wosk zapachowy Sweet Summer Tea wykonany jest z wysoko wyselekcjonowanego wosku sojowego. Świeca uwalnia zapach ostudzonej herbaty zmieszaną z truskawkami, cytrynami, i pocałunkiem kwieci lilii. Wosk zapachowy zapakowany w plastikowe pudełeczko, wykonana w całości z wosku. Wosk wypalamy w specjalnie przystosowanym kominku na Tealight (podgrzewacz). Wosk po podgrzaniu roztapia się całkowicie do stanu ciekłego i uwalnia wówczas swój zapach. Wosk może być startem do odkrywania zapachów świec Bridgewater Candle przed zakupem pożądanej świecy.
Wosk zapachowy Hayride wykonany jest z wysoko wyselekcjonowanego wosku sojowego. Podgrzewając wosk przywołujesz niezapomniane popołudnia na farmie, Hayride wiąże nutki chrupiących jabłek i dyni z pikantnym cynamonem, goździkami i kremowej wanilii. Zalane słońcem kwiaty i drzewa sprawią uwolnienie Twojej duszy. Wosk zapachowy zapakowany w plastikowe pudełeczko, wykonana w całości z wosku. Wosk wypalamy w specjalnie przystosowanym kominku na Tealight (podgrzewacz). Wosk po podgrzaniu roztapia się całkowicie do stanu ciekłego i uwalnia wówczas swój zapach. Wosk może być startem do odkrywania zapachów świec Bridgewater Candle przed zakupem pożądanej świecy.
Wosk Cup of Cheer wykonany jest z wysoko wyselekcjonowanego wosku sojowego. Podgrzewając wosk poczujesz mieszankę ubitego mleka, kremu i wanilii, dopełnia ten słodki zapach, którego nuty mieszają się z goździkiem, gałką muszkatołową, cynamonem, imbirem i kardamonem. Wosk zapachowy zapakowany w plastikowe pudełeczko, wykonana w całości z wosku. Wosk wypalamy w specjalnie przystosowanym kominku na Tealight (podgrzewacz). Wosk po podgrzaniu roztapia się całkowicie do stanu ciekłego i uwalnia wówczas swój zapach. Wosk może być startem do odkrywania zapachów świec Bridgewater Candle przed zakupem pożądanej świecy.
Wosk zapachowy Open Road wykonany jest z wysoko wyselekcjonowanego wosku sojowego. Podgrzewając wosk unosi się słodki zapach polnych kwiatów. Wosk zapachowy zapakowany w plastikowe pudełeczko, wykonana w całości z wosku. Wosk wypalamy w specjalnie przystosowanym kominku na Tealight (podgrzewacz). Wosk po podgrzaniu roztapia się całkowicie do stanu ciekłego i uwalnia wówczas swój zapach. Wosk może być startem do odkrywania zapachów świec Bridgewater Candle przed zakupem pożądanej świecy
Wosk zapachowy Carnival Ride wykonany jest z wysoko wyselekcjonowanego wosku sojowego. Podgrzewając wosk odkryjesz świeży, rześki powiew kwiatu pomarańczy i bergamotki płynie łagodnie ku słodkiej wanilii, łącząc się z białym piżmem. Wosk zapachowy zapakowany w plastikowe pudełeczko, wykonana w całości z wosku. Wosk wypalamy w specjalnie przystosowanym kominku na Tealight (podgrzewacz). Wosk po podgrzaniu roztapia się całkowicie do stanu ciekłego i uwalnia wówczas swój zapach. Wosk może być startem do odkrywania zapachów świec Bridgewater Candle przed zakupem pożądanej świecy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz