poniedziałek

MICHEL MERCIER


Plumi & Co Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki Michel Mercier na Polskim rynku. Dlatego zawsze można mieć Pewność, że produkty kupione w naszym sklepie są w 100% oryginalne i mają w 100% sprawdzone produkty, dzięki czemu zakupy są pewne i wygodne.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.


Michel Mercier już w Polsce – nowość, którą musisz mieć!
Koniec ze splątanymi włosami !
Jedna z najbardziej innowacyjnych marek z dziedziny profesjonalnej pielęgnacji włosów nareszcie pojawiła się w Polsce. Wiodąca, światowa marka zbadała potrzeby konsumentek, połączyła kreatywność i innowacyjne myślenie, z dużym doświadczeniem, co dało nowoczesne rozwiązanie dla nawet najbardziej wymagających potrzeb pielęgnacji włosów.
Sekret tej innowacyjnej szczotki leży w unikalnym opatentowanym rozkładzie geometrycznym 428 końcówek o 32 różnych wysokościach i 16 różnych średnicach i lokalizacjach końcówek, które rozpraszają siłę nacisku wywieraną na włosy podczas szczotkowania. W rezultacie pozwalają na wyjątkowo przyjemne rozczesywanie, oraz redukują łamliwość oraz wypadanie włosów spowodowane szczotkowaniem.Zrzut ekranu 2015-12-02 o 21.06.28
 Zrzut ekranu 2015-12-02 o 23.38.28Szczotka dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych. Każdy kolor dopasowany jest do innego rodzaju włosa. Kolor niebieski przeznaczony jest do włosów grubych, kolor zielony do normalnych i różowy do cienkich.

Główny nacisk został położony na skonstruowanie szczotki która wygląda podobnie jak klasyczne szczotki, ale jednocześnie ma niepowtarzalny i opatentowany system końcówek. Końcówki poza specjalistycznym rozłożeniem i długością, posiadają również zróżnicowaną elastyczność w zależności od rodzaju włosów.
Dla włosów cienkich – końcówki są najbardziej elastyczne, najbardziej miękkie co pozwala delikatnie rozczesywać cienkie włosy od nasady głowy. Dla włosów normalnych – końcówki są średnio elastyczne, a dla włosów grubych – końcówki są najmniej elastyczne, bardziej twarde, co pozwala bez trudu dotrzeć szczotce do nasady głowy, aby móc bez szarpania włosów delikatnie rozczesać włosy.
Szczotka jest unikatowym produktem, która ma opatentowany system końcówek, które redukują łamliwość i wypadanie włosów. Prosty i łatwy sposób by delikatnie rozczesać włosy.
Szczotki nie tylko szybko rozczesują włosy, ale też masują skórę głowy, zmniejsza wypadanie i uszkodzenia włosów. Szczotka również bardzo dobrze rozczesuje zarówno włosy suche jak i mokre. Jest to wyjątkowo przyjemne szczotkowanie.
Szczotki Michel Mercier oprócz kolorów i dopasowania do różnych rodzajów włosów mają też dwie wersje – klasyczną i turystyczną
Michel Mercier – Classic (Klasyczna)
5
•       Bardzo dobrze rozczesuje zarówno włosy suche jak i mokre
•       Delikatnie masuje skórę głowy
•       Przyjemne szczotkowanie bez bólu
•       Redukuje łamanie i utratę włosów
•       Szybkie i łatwe rozczesywanie włosów
•       Opatentowana jedyna taka technologia na świecie
Michel Mercier – Travel (Podróżna )
•       Szczotka do zabrania ze sobą gdziekolwiek się przemieszczasz
•       Kompaktowa i ergonomiczna
•       Łatwa I wygodna do trzymania w ręku
•       Pasuje idealnie do: torebki, kosmetyczki, walizki, torby sportowej etc.
•       Dostępna w trzech kolorach dla włosów: normalnych, cienkich I grubych.
•       Szczotka z odpowiednią nakładką, która chroni koncówki szczotki
•       Przyjemne szczotkowanie, bez bólu
•       Szybkie rozczesywanie włosów
•       Zmniejsza łamanie I wypadanie włosów
•       Opatentowana jedyna taka technologia na świecie.
6
78
Szczotka Michel Mercier Travel dla wygody i bezpieczeństwa podczas transportu, oraz aby nie uległa zniszczeniu podczas trzymania jej w torebce jest wyposażona w osłonkę, która ją chroni i sprawia że szczotka jest zawsze gotowa do pracy.
910
Filmiki:
Szczotka klasyczna:
Profesjonalne szczotki Michel Mercier cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów na całym świecie, ale to właśnie niebawem ten produkt trafi również do Polski. Szczotki znajdziecie już w grudniu w perfumeriach Douglas. Spraw sobie i swoim włosom odrobinę szczęścia.

Szczotka posiada poręczną rękojeść oraz jest lekka, przez co możemy być pewni , że nie wypadnie nam z ręki i zapewni nam komfort w czesaniu włosów ,dlatego że możemy użyć je zarówno na mokre jak i na suche włosy, nie powodując jak przy innych rodzajach szczotek wyrywaniu czy też plątaniu włosów. Bardzo ładnie włosy są ułożone dzięki użyciu 428 końcówek o 32 różnych wysokościach i 16 różnych średnicach i lokalizacjach końcówek. Produkt ten nadaje się za równo w domu jak i w torebce kobiecej, ponieważ drugą szczotką,o podobnych właściwościach tylko bez rękojeści jest szczotka , która można się zaopatrzyć na stronie PRODUCENTA i w drogeriach DOUGLAS. Szczotka ma duży atut taki, że zmieści się w każdej torebce i nie ma problemu, że za mało miejsca, bo wiadomo w kobiecej torebce znajdziesz wszystko.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz