czwartek

Sady WincentaCiekawym rozwiązaniem były 3 l soki, które posiadają kranik i w każdej chwili można było sobie do kubeczka nalać.


Dostałam ich dwa smaki jednym był jabłkowo – wiśniowy a drugi sam jabłkowy. Soki te są naturalnie mętne i 100% naturalne bez konserwantów i bez żadnych słodzików czyli samo zdrowie.
Dobrym rozwiązaniem są również soki w puszkach czy też w kubeczkach gdzie mogłam ze sobą zawsze zabrać gdzie bym nie byłam zawsze miałam je pod ręką. A także dziecko w plecaku miało zawsze coś zdrowego i nie zajęło za dużo miejsca i w przeciwieństwie do szklanych butelek dużo lżejsze. Natomiast jak mowa wcześniej o szklanych butelkach zostawiłam je w domu żeby zawsze było coś dobrego do picia.  

Soki te są smaczne,zdrowe. Nie zależnie od wieku każdy może je pić dla każdego coś dobrego. Jak widać na zdjęciach są różne kompozycje smakowe, czy też same jabłkowe czy pomidorowy czy pomarańczowy po mieszanki dwóch smaków aż po wieloowocowy. Dzięki takim fimą jak Sady Wincenta mamy coś zdrowego na naszym rynku, a nie jak to w dzisiejszych czasach bywa przesiąknięte chemią. Wszystkie kompozycje smakowe możemy znaleźć na stronie KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz