wtorek

Szkła kontaktowe Bioptic

Miałam okazję testować szkła kontaktowe Bioptic oraz płyn options multi wraz z pudełeczkiem na soczewki ze sklepu internetowego OPTIVA. Mój wybór wpadł na szkła kontaktowe z wadą oko prawe -2 oko lewe -1,75.


Soczewki te są dla osób wymagających. Szkła te są zbudowane w ten sposób, że upodobniają się do struktury oka i mamy ten komfort noszenia, że nie czujemy ich w trakcie użytkowania i dobrze utrzymuje się na oczach.


Bardzo łatwo się je zakłada w porównaniu z innymi szkłami kontaktowymi, nie musimy się już męczyć jak to bywało dotychczas, że było wiele prób zakładania jak i zdejmowania. Z tymi szkłami tego unikniemy, nawet mi się udaje założyć i ściągnąć je za pierwszym razem. Zakładając te soczewki nikt nie zauważy, że w ogóle mamy je na oczach.

Bez szkieł kontaktowych        

 
Ze szkłami kontaktowymi

Są to soczewki miesięczne, a komfort czujemy przez cały dzień noszenia. Jeśli nosisz okulary, a masz jakieś spotkania biznesowe większości czasu spędzisz w budynku nie trzeba się martwić można założyć te szkła, ponieważ nawet w zamkniętych pomieszczeniach gdzie jest inna wilgotność i mniejszy przepływ powietrza czujemy komfort, a nie jak w innych soczewkach od razu zaczynają oczy piec czy też swędzieć.
Płyn multi options jest płynem wielofunkcyjnym, który czyści bez pomocy innych środków, a zarazem usuwa proteiny oraz dezynfekuje, nawilża soczewki i umożliwia ich przechowywanie.

Wszystkie omówione produkty oraz wiele innych możemy zakupić w sklepie internetowym.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz