niedziela

EFEKTIMA MANI-SPA I PEDI-SPA

Chcesz mieć domowe spa dla swoich dłoni i stóp. Nie musisz już iść do specjalistycznych gabinetów, żeby zadbać o skórę. Dzisiaj przedstawię wam dwa produkty do pielęgnacji. Pierwszym produktem jest:Maska skarpeta do stóp - Jest to ciekawy produkt, dzięki swą łatwością zastosowaniu nasze spa jest proste i wygodne. Wystarczy otworzyć torebeczkę i wyciągnąć z niej "skarpetę" i założyć na nasze zmęczone stopy.Taki zabieg pomoże nam między innymi w zmiękczeniu naskórka i zrogowaceń, doskonale nawilży nasze stopy i pielęgnuje przesuszoną skórę. Nasze stopy stają się zrelaksowane nie odczuwają zmęczenia i są idealnie gładkie.


Maska rękawica do dłoni - Produkt ten jak poprzedni opisywany jest prostu w użyciu, wystarczy wyciągnąć rękawice i je po prostu założyć. Zabieg ten pomaga między innymi w zmiękczeniu naskórka i wygładzeniu powierzchni skóry. Dzięki zastosowaniu tego typu domowego SPA nasza skóra dłoni jest idealnie nawilżona, a także odczuwamy jak nasze przepracowane ręce "odpoczywają". 

Takie preparaty powinien mieć każdy w swojej kosmetyczce, ponieważ idealnie pielęgnują nawilżają i dbają o naszą skórę czy to dłoni czy stóp. Kosmetyki te można zakupić na stronie internetowej KLIKBrak komentarzy:

Prześlij komentarz