sobota

Dabur


Vatika olejek do włosów - Produkt ten zawiera w swoim składzie czosnek, cytryna, rozmaryn dzięki czemu nasze włosy są dostatnio odżywione oraz zregenerowane. Olejek nadaje miękkości i przywraca zdrowy wygląd naszym włosom. Jak go stosować to proste wystarczy natrzeć niewielką ilość olejku na skórę i odczekać ok 2 godzin następnie dokładnie umyć głowę szamponem Vatika .

Szampon - Jak w recenzji w poprzednim produkcie używamy go po zastosowaniu olejku.Jest to szampon oliwkowy do każdego rodzaju włosów.Nadaję się idealnie właśnie w okresie zimowym jaki teraz mamy o tej porze ponieważ nasze włosy są osłabione.Dzięki zastosowaniu oliwy z oliwek skóra głowy i nasze włosy są idealnie odżywione, a dzięki hennie i migdałowi włosy nasze lśnią, natomiast aloes odpowiednio je nawilża.

Po podstawowej pielęgnacji naszych włosów możemy użyć kremu do stylizacji o zapachu migdałowym.ten krem służy nie tylko do stylizacji, ale również intensywnie nawilża odżywia oraz uszczelnia i uzupełnia ubytki naszych włosach. można użyć przed myciem naszych włosów dzięki czemu nasze włosy są nawilżone i odżywione.Natomiast jak użyjemy po umyciu włosów jeszcze gdy są mokre to taka kuracja pomaga przed wpływem czynników zewnętrznych i ułatwia ułożyć nasze włosy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz