piątek

Mydlarnia Domowa

Mydło nawilżające lawendowe - Mydło przede wszystkim ładnie ładnie pachnie. Po drugie dzięki zastosowaniu olejku kokosowego nasze mydło ma dodatkowe właściwości dzięki którym łatwo zwalczymy trądzik, ponieważ ma działanie anty bateryjne. Pomoże również dla osób starszych, z tego względu że olejek kokosowy upłyca nasze zmarszczki. Mydło te należy stosować w szczególności w zimie, ponieważ zapobiega przesuszeniu i wiotczeniu skóry.


Kolejnym mydłem jest mydło piwne zawiera podobne właściwości jak poprzednie mydło ponieważ też zawierać olejek kokosowy. Ze względu, że zastosowano w swoim składzie  piwo posiada dodatkowe właściwości: świetnie odżywia, nawilża i wygładza skórę, polecane jest przede wszystkim dla cery tłustej i trądzikowej.


Ciekawostką jest mydło glicerynowe, ponieważ zawiera "zabawkę" w postaci żabki dzięki czemu zachęcimy dzieci do kąpieli, żeby same zaczęły się myć. Gliceryna ma wiele właściwości zdrowotnych dla naszej skóry , utrzymuje wilgoć, wpływa na dojrzewanie komórek, jest nietoksyczna i można ją używać bez obaw, poprawia stan tłustej skóry, leczy trądzik i wypryski, nawilża i wygładza skórę. To są kilka właściwości z wielu jakie takie mydło posiada.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz