poniedziałek

Perfekcyjna Czystość

Porządek w domu to podstawa, a żeby łatwo go utrzymać z pomocą idzie Perfekcyjna czystość. Pozwolę sobie przedstawić parę produktów jakie mają w swojej ofercie. Pierwszym produktem jest Środek do usuwania taśm klejących, naklejek i gum do żucia.
Z początku byłam sceptycznie nastawiona na ten produkt. Jako mama borykam się z naklejkami jakie dziecko nakleja na swoje meble. Więc postanowiłam zrobić porządek z tym problem w moim domu i u użyć tego płynu. Przykładem są naklejki na zdjęciu poniżej, które spryskałam tym środkiem.
Ku mojemu zdziwieniu po 10 minutach wystarczyło użyć zwilżonej gąbki i przetrzeć naklejki, które same schodziły. 
Produkt ten możemy stosować nie tylko jak nazwa wskazuje naklejek itp. ale również do usuwania farb jak np. na szafach po malowaniu ścian.
Kolejnym produktem jest płyn do mycia szyb i powierzchni wysokopołyskowych. Jak sama nazwa wskazuje nadaje się do wszelkiego rodzaju luster, okien, ale także do stali nierdzewnej jak i glazury. Jak już zaczęłam od meblościanki u dziecka to i na niej skończymy używając tego płynu do mycia szybek jakie się w niej znajdują. Po pierwsze należy spryskać płynem wszystkie powierzchnie szklane.
Kolejnym krokiem jest starcie na sucho szmatką. Efekt widać gołym okiem. Po pierwsze co zwróciło uwagę to przede wszystkim płyn nie pozostawia smug, ale zostawia piękny połysk i przyjemny zapach co jest dużym atutem dla tego rodzajów płynów. No i co najważniejsze jest bardzo wydajny.Jak już meblościankę mamy czystą to weźmy się za dywany. Z pewnością pomoże nam w tym środek do ręcznego prania dywanów . Któż nie miał trudów z praniem dywanów? Na pewno nie jedna osoba, ale na ratunek idzie nam ten wspaniały środek. Tak jak bywa w takich środkach należy go rozcieńczyć 2 nakrętki na 10 l wody i zrobić pianę. Wystarczy nanieść pianę na dywan za pomocą szczotki czy to gąbki wetrzeć . gdy wyschnie nasz dywan to pozostaje nam tylko odkurzyć. I widzimy już efekt naszej pracy. Dużym atutem tego produktu jest fakt , że jest on biodegradowalny i ekologiczny dzięki czemu mamy pewność nie szkodzimy środowisku. 
Jak już mamy gotowy pokoju , trzeba by się wziąć za pranie. Z pomocą idą dwa środki tej samej firmy. Mianowicie Żel do prania tkanin kolorowych i Odplamiacz w płynie 
Te dwa środki możemy stosować razem bądź osobno. wiadomo nie jedna osoba boryka się uporczywymi plamami jakie zrobi dziecko czy to z czekolady czy z soków to z pomocą przyjdą te produkty, że ja posiadam takie dziecko to postanowiłam użyć produktów obydwóch naraz.
Efekt widać po pierwszym praniu uporczywe plamy, trudne do usunięcia zwykłych proszkach znikły dzięki zastosowaniu odplamiacza, przypuszczam, że nie jeden sam środek piorący nie zdałby egzaminu. Odplamiacz ma ważną rolę w takich silnych zabrudzeniach. Dużym plusem tego środka jest fakt, że nie zawiera chloru jak to bywa w innych odplamiacz, a co się z tym wiąże ?mianowicie jest on bezpieczny dla naszych tkanin i kolorów no i wiadomo, że chlor może uczulać. Natomiast żel do prania nadaje się jak i do prania ręcznego i do prania w pralkach. Usuwa zabrudzenie oraz nadaje delikatność tkaninom jak i przyjemny zapach.W składzie swym zawiera specjalne substancje chroniące tkaniny.
Jak już jesteśmy przy łazience bierzemy się za czyszczenie wszelkich zabrudzeń w naszej toalecie, a pomoże nam w tym środek do usuwania kamienia i rdzy.
Wiadomo jaka nasza woda jest w kranach, Tworzy kamień i zacieki na umywalkach czy w toalecie. Właśnie do tego problemu posłuży nam ten środek wystarczy polać płyn wokół toalety i po 5 minutach spłukać.

Jak to nie wystarczy a powinno to należy powtórzyć czynność i użyć szczotki do wc. Efekt po pierwszym użyciu widać na poniższym zdjęciu. Środek pozostawia nasza muszlę czystą i błyszczącą oraz ładnie pachnącą.

Ostatnim etapem naszych zmagań porządkowych zostaje nasza kuchenka gazowa. Z pomocą przychodzi nam środek do czyszczenia piekarników i grilli. Tu już mamy pole do popisu bo wiadomo jak ważna jest czystość przy kuchni czy też grillach, które jest ciężko wyczyścić zwykłymi ogólnodostępnymi środkami. Mianowicie nasz płyn doskonale usuwa zabrudzenia i tłuszcze bez zbędnego ciężkiego szorowania. Brzmi to jak reklama telewizyjna, ale przeciwieństwie do nich z tym płynem to jest prawda sama sprawdziłam;) Wystarczy nanieść nasz płyn na zabrudzoną powierzchnię, przykładem posłuży moja kuchenka na której wykipiały ziemniaki dla lepszego efektu poczekałam do wieczora, żeby było widać jak działa nasz produkt.

Po naniesieniu płynu odczekujemy 5 minut i ścieramy wilgotną gąbką bez żadnego zbędnego szorowania. Efekt jaki zastałam widoczny na zdjęciu poniżej.

I to nie jest fikcja jak to bywa w reklamach telewizyjnych te produkty naprawdę tak działają. Sprawdziłam osobiście sama bez żadnych retuszów czy też przekłamań jak to bywa w telewizji. Te produkty naprawdę czynią cuda.
Te i wiele innych ciekawych i w atrakcyjnych cenach produkty, znajdziemy w sklepie Perfekcyjna Czystość. Zapraszam do odwiedzin wystarczy kliknąć na poniższe logo a samo przekieruje do sklepu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz