poniedziałek

Smart Girls Get More
Dziś opiszę super produkty z firmy Smart girls get more. Na pierwszy rzut pójdzie Compact Powder Fix&Mat jest to puder ryżowy zaopatrzony w podręczne lusterko.W mojej ręce wpadł odcień 02 Translucent beige troszkę przypomina odcień naszej skóry. W pudełeczku jest niezbędna gąbeczka do nałożenia pudru.Puder jest bez zapachu, a w składzie swoim zawiera również talk.


Kolejnym produktem jest wosk do brwi 02 Dark tak jak nazwa wskazuje wosk jest w kolorze ciemnego brązu, dużym plusem tego produktu jest łatwość nabierania jak i również efektewny barwienie naszych brwi.Po nałożeniu długo wytrzymuje na naszych brwiach. Opakowanie jest 2 g


Kolejną ciekawską jest cień do brwi jest dwukolorowy cień do brwi 02 dark jest cień złożony z koloru jasnego jak ciemnego. Więc każdy dopasuje coś dla siebie. Te cienie idealnie wtapiają się z brwiami i utrzymują długotrwały efekt.Następnym produktem jest pomadka w płynie colour rich super matt . Dzięki wygodnemu aplikatorowi, bardzo łatwo się nakłada pomadkę na usta. Kolor bardzo mi spasował, pomadka ładnie wygląda na ustach i posiada lekki zapach malinowy. Jest produktem trwałym, ale zarówno łatwo zmywalnym.Ostatni produktem którym opiszę jest kredka w kolorze 03 dark.Jak nazwa wskazuje kolor to ciemny brąz. Super rozwiązaniem jest grzebyczek do rozczesywania. Kolor na pewno nie jednej osobie przypasuje. Po użyciu kredki efekt utrzymuje się na długo więc nie a problemu jeśli makijaż zrobimy sobie rano, a chcemy gdzieś wyjść później z tego względu,że posiada długotrwały efektBrak komentarzy:

Prześlij komentarz