piątek

Tablica manipulacyjnaTablica manipulacyjna cóż to takiego? Mianowicie jest to idealna alternatywa zabawki dla dzieci . Które dziecko nie lubi rozkręcać, przykręcać ,a również bawić się rzeczami przeznaczonymi dla dorosłych. Dzięki tej tablicy nasza pociecha ma taką możliwość . 

I jak widać na załączonym zdjęciu jest tu wiele rzeczy, którymi normalnie byśmy nie pozwolili się własnym domu nimi bawić. Wszystkie części są przykręcone na tablicy oczywiście działają, ponieważ, te które potrzebują zasilania zawierają w zestawie baterie. Jak np . dzwonek, miernik czy też kalkulator. Dużym plusem jest sam montaż tablicy ponieważ wystarczy wywiercić 3 otwory i zamontować na kołkach i śrubach, które znajdziemy również w zestawie. 
Na dowód, że wszystko działa załączam filmik widoczny poniżej. Dzięki takim zabawkom dzieci w każdym wieku uczą się podstawowych zagadnień czy to z elektroniki czy też Jak to działa? Ta tablica jest dobrym pomysłem dla rodziców, którzy chcą żeby dziecko rozwijało swoje umiejętności. Na stronie manipulacyjne możemy stworzyć własną kompozycję lub skorzystać z gotowych szablonów. https://www.facebook.com/manipulacyjne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz