czwartek

Akywator wzrostu na suche i normalne włosy

Aktywator


Każda kobieta dbająca o swój wizerunek wie o tym, że główną rzecz prócz urody, która zdobi kobietą są jej włosy. Więc należy należycie o nie dbać a pomoże nam w tym aktywator.

Jeśli nie wiesz w jaki sposób o to te małe torebeczki pomogą w zadbaniu o włosy , przeczytaj posta a się przekonasz. W tych foliowych torebkach kryję się olej łopianowy, rycynowy, olej sojowy, witaminy A i B5. Jak widać sporo tego, Szczególną rolę dla naszych włosów odgrywa tutaj olej łopianowy, który wzmacnia nasze cebulki i odnawia słabą strukturę włosa, przez co przyczynia się do szybszego porostu włosów jak i również zapobiega im wypadaniu. Natomiast resztę olejów jakie są w tym preparacie pełni rolę nabłyszczającą, nawilżającą a także nadaję objętość, a witaminy A i B5 mają pozytywny wpływ na system korzeniowy, ułatwiają rozczesywanie włosów jak i również działają przeciwzapalnie. Jak widać produkt ten jest przeznaczony nie tylko dla kobiet z problemami wypadających włosów , ale również dla każdej z nich, która chce mieć piękne lśniące włosy. 

Jak większość produktów w tym sklepie, jak i ten nie jest produkcji polskiej, dlatego z tyłu na opakowaniu znajduje się nalepka z opisem polskim


Produkt ten możemy zakupić w sklepie internetowym BIOIKA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz