wtorek

Polecam koszulki z własnym nadrukiem

Dziś opiszę wam koszulkę jaką sama zaprojektowałam w Ideashirt

Sam proces zaprojektowania koszulki jest dosyć prosty. Wystarczy wybrać sobie koszulkę jaką się chce i dobrać do tego rysunek czy to z gotowych szablonów czy też z własnej grafiki. Mi się udało zaprojektować piękną koszulkę z wilkiem. Można ją obejrzeć TU i skorzystać z mojego szablonu jeśli chcesz mieć taką samą. Samo wykonanie jest bez zarzutów wszystko się zgadza według mojego projektu;) 


Materiałem wykorzystanym do koszulki jest 100% bawełna stabilizowana półczesana ring-spun wysokiej jakości. Grubość koszulki to 190 g/m2

Czas realizacji od zaprojektowania do przesyłki to od 1-3 dni roboczych . Jeśli chciałbyś zaprezentować swoją firmę i nie masz pomysłu to idealnie trafiłeś można. Jeśli jesteś pracodawcą i chciałbyś mieć koszulki z logo firmy dla swoich pracowników, można również zrobić i zamówić takie koszulki. Nie masz pomysłu na prezent zrób niespodziankę i zaprojektuj koszulkę ze zdjęciem najbliższej osoby czy to z dzieckiem czy całej rodzinki. Koszulkę projektujesz sam więc nie będzie możliwości, że ci się nie spodoba.

Wiele ciekawych projektów znajdziemy na stronie TUTAJ lub na aktualnościach strony. W ofercie sklepu są nie tylko koszulki, ale także etui na telefon, kubki, bielizna itd. Z pewnością mogę polecić ten sklep internetowy, ponieważ jest szybko, solidnie i tanio, przekonajcie się sami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz