piątek

Ciśnieniomierz Diagnostic ProAfib

Ciśnieniomierz


W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób ma problemy z ciśnieniem można już śmiało powiedzieć, że jest już choroba cywilizacyjną. Warto zaopatrzyć się w dobry ciśnieniomierz, dzięki któremu będziemy mieli pełną kontrolę nad swoim ciśnieniem. Jeśli nie zadbamy o prawidłowe ciśnienie, grozi to wielu chorobom (nawet śmiertelnym) od zawałów, po choroby serca czy też uszkodzenia nerek, udar mózgu itd. Można by tu wymieniać wiele chorób powiązanych z nieprawidłowym ciśnieniem. 

Jakie powinny być prawidłowe wartości ciśnień?

Optymalne< 120i< 80
Prawidłowe120 – 129i / lub80 – 84
Wysokie prawidłowe130 – 139i / lub85 – 89
Nadciśnienie tętnicze 1. stopnia140 – 159i / lub90 – 99
Nadciśnienie tętnicze 2. stopnia160 – 179i / lub100 – 109
Nadciśnienie tętnicze 3. stopnia≥ 180i / lub≥ 110
Izolowane nadciśnienie tętnicze skurczowe≥ 140i<90

Jaki ciśnieniomierz wybrać?


Produktów tego typu jest wiele jak i wiele jest ich producentów. Według mnie odpowiednim ciśnieniomierzem jest ten, że oprócz mierzenia ciśnienia posiada dodatkowe funkcje jak np. wykrywanie migotania przedsionków. Taki właśnie ciśnieniomierz oferuje Diagnosis. Jest to ciśnieniomierz zakładanym mankietem na ramię.


Diagnostic ProAfib


Model Diagnostic ProAfib posiada duży plus z tego względu, gdyż oprócz baterii możemy podłączyć go do prądu. Jest to dużym atutem gdy nie mamy pod ręką baterii. Ciśnieniomierz ten wykrywa również ruch ręką czy też złe ułożenie mankietu dzięki czemu pomiar jest dokładniejszy. W pamięci urządzenia są pomiary na dwie osoby w każdej po 120. Po zmierzeniu ciśnienia wyświetli się nam wynik na ekranie, który jest łatwy do odczytania.


Ciśnienie 


Diagnosis oferuje nie tylko urządzenia pomiarowe, ale także kosmetyki czy też testy ciążowe (ważne dla każdej mamy, która planuje mieć dziecko), ciekawostką jest fakt, że znajdziemy również testy narkotykowe, także one są bardzo ważne jeśli mamy podejrzenie, że nasza bliska osoba właśnie jest pod wpływem środków odurzających. Jeśli chcemy takie osobie pomóc i wesprzeć walce, a nie mamy 100% pewności, że akurat ktoś jest po zażyciu narkotyków wtedy można zrobić ten test i pomóc osobie w walce rzucenie tego środka, żeby już więcej do niego wrócił, bo niszczy swój organizm, a kłopoty są później tylko dla bliskiej rodziny.


Diagnosis

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz