czwartek

FotoMagnesy

Fotobum
W moje ręce trafiła przesyłka z magnesami na lodówkę.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent, a chciałabyś zrobić coś wyjątkowego to ten produkt jest idealny dla ciebie. Dziś zaprezentuje fotomagnesy jakie otrzymałam od Fotobum. Magnesy te idealnie nadają się na lodówkę. Wszystkie wspomnienia możemy mieć zawsze pod ręką . Są to magnesy o wymiarach 7,5 cm x 9.5 cm natomiast samego zdjęcia 6,5 cm x 6,5 cm. Co charakteryzuje te fotomagnesy? Mianowicie ich grubość, jak widać na poniższym zdjęciu są idealnie cienkie przez ładnie wtapiają się w naszą lodówkę.


Sam proces zarówno zamówienia jak i tworzenia jest bardzo prosty. Wystarczy dodać zdjęcia w krearorze i zacząć zamawiać. Jak widać ja wybrałam pakiet 16 zdjęć. Koszt takiego pakietu to tylko 39,99zł. Zdjęcia wcale nie odbiegają od oryginałów jakie mamy na komputerze (tylko tyle , że są w mniejszym formacie)


Według mnie to nie dużo na takie wspomnienia, które mamy zawsze pod ręką i to na lata. Jeśli chcesz mieć i ty taką pamiątkę zapraszam do zapoznania się z ofertą fotobum, bo oprócz fotomagnesów mamy również do wyboru ; fotoplakaty, fotonaklejki, fotopamiatki, fotokwadraty. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz