poniedziałek

Navitel nawigacja na telefon


Navitel oprócz standardowych nawigacji do aut posiada również aplikację na telefon z dożywotnią aktualizacją. Jest ona bardzo prosta w instalacji jak i w obsłudze.Jeśli chcemy ją zainstalować na swoim urządzeniu czy to na tablecie czy smartfonie w pierwsze kolejności należy ściągnąć ze sklepu czy to google czy sklep play w naszym urządzeniu aplikację Navitel Nawigator.


Po zainstalowaniu naszej aplikacji wybieramy język w jakim on ma być obsługiwany


Teraz dzięki navitel możemy zrobić wersję premium z dożywotnią aktualizacją.Przechodzimy do zakładki kup wersję premium 


W następnej stronie dajemy aktywuj klucz i wpisujemy nabyty w sklepie nasz klucz. 


Jak już zrobiliśmy wszystko według instrukcji wyświetli nam się następująca informacja


Teraz zostało nam tylko zaktualizowanie mapy ten proces już się zrobi sam wystarczy tylko zaznaczyć jaką mapę chcemy zaktualizować i samo się pobiera.


I już mamy zainstalowaną całą aplikację. Możemy brać się za jej użytkowanie. Na pierwszy rzut trafiamy na narratora jakim jest Zbigniew Urbański. Nawigacja ta spełnia w zupełności spełnia moje oczekiwania. Dzięki przejrzystej mapie zarówno 2D jak i w 3D mamy wszystko pięknie widoczne. Wyznaczanie trasy jest bardzo i proste i aplikacją pokażę na drogę od punktu A do punktu B jaką sobie wyznaczymy.


Najważniejsze funkcje offline jakie taka aplikacja posiada to: Mapy 2D/3D, Ostrzeżenia przed fotoradarami, wykrywanie pasa ruchu.

Natomiast funkcje online ; Navitel korki, Navitel wydarzenia. Dynamiczne POI, Pogoda przez całą trasę, Navitel przyjaciel. Jak widać ta aplikacja wystarcza na podstawowe użytkowanie i podróżowanie po Polsce. 

Aplikacja działa na następujących systemach
Android 2.0 lub wyższy
Windows 7.5/8/8.1
BlackBerry Q10/Z10/Z30

Więcej o aplikacji i dostępnych produktach znajdziemy na stronie producenta


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz