sobota

Test i opinia nawigacji navitel e100

Po dłuższym użytkowaniu tej nawigacji mogę z pewnością stwierdzić, że spełnia moje oczekiwania pod każdym względem.Przejdźmy do konkretu czyli do testów;) Zacznę od początku otrzymania mojej nawigacji. Jest ona spakowana w kartonowe pudełko na którym widoczne są mapy jakimi ona dysponuje co jest dużym plusem z tego względu gdyż nie kupujemy kota w worku jeśli chodzi o produkt, który stoi na półce sklepowej. Po rozpakowaniu kartonika ukazuje się 5 calowa nawigacja z wydajnym procesorem Mstar MSB 2521 o częstotliwości 800 Mhz i wbudowanej pamięci wewnętrznej 4 GB. W zestawie oprócz nawigacji znajdziemy również dwuczęściowy uchwyt samochodowy (z mocną przyssawką z gwarancją że nawigacja nie odpadnie nam od szyby) rysik (ułatwia nam obsługę urządzenia), kabel mini USB, ładowarkę samochodową, oraz instrukcję obsługi wraz z kartą gwarancyjną. 


Sama nawigacja jest wykonana w ten sposób, żeby nie wyślizgiwała się z ręki dzięki użycie czarnego podgumowanego tworzywa, który jest miły w dotyku i zapewnia komfort oraz ochronę przed upadkiem. Navitel e100 jest prostą nawigacją dla osób mniej wymagających nie posiada zbędnych aplikacji jak np: odtwarzacz multimedialnego czy też dostęp do mobilnego internetu co wpływa na cenę urządzenia. Dlatego nawigacja ta spełnia swoje zadanie i nie jest urządzeniem wszelkiego użytku i tak powinno być, bo nawigacja powinna być nawigacją, a nie np. odtwarzacz piosenek.


Minusem jakim znalazłam w tej nawigacji jest fakt, że jeśli ją odchylimy w górę czy w dół obraz na ekranie staje się mniej czytelny, ale kto w trakcie jazdy będzie ją ruszał?;) Nasze urządzenie po wpisaniu docelowej trasy szybko szacuję długość jak i najkrótszą drogę. 


Jak to bywa w wielu tego urządzeniach nawigację się zawieszą, ale navitel e100 jest wyjątkiem .Obsługa tej nawigacji jest bardzo prosta dlatego nadadzą się na prezent dla osób starszych, bo nie będą miały problemów z jej obsługą, ponieważ jest ona intuicyjna. Posiada dożywotnią aktualizację.

Podsumowanie 
ZALETY 
+ Cena (dane z ceneo) - 229 zł 
+ Dożywotnia aktualizacja 
+ Intuicyjna obsługi 
+ Wykonanie 
+ 5" calowy wyświetlacz 

WADY
- odchylenie w górę czy w dół daję nieczytelność ekranu 

Nawigację tą polecam wszystkim, którzy cenią prostotę i łatwość w obsłudze. Polecana jest dla kierowcy w każdym wieku. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz