środa

Testmetoo Magnez - b6 Active

Testmetoo

Miałam okazję przetestować z Testmetoo magnez - B6 Active. Wiadomo jak bardzo jest potrzebny w naszym życiu ten suplement, ponieważ magnez wzmacnia mięśnie,koi nerwy, a także zapobiega chorobom serca, a także wspomaga ich leczenie, zmniejsza ryzyko zawału, zapobiega nadciśnieniu tętniczemu i powstawaniu skrzepów, chroniąc przed zmianami miażdżycowymi.
Dużo takich suplementów jest w postaci rozpuszczalnej w wodzie, a czasami na biegu nie mamy czasu, żeby czekać aż się on rozpuści. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest ten magnez, ponieważ zawartość saszetki wsypujemy prosto do ust. jest on w postaci granulek rozpuszczających się na języku.

kwas foliowy

Jest podręczny i możemy w takiej postaci magnez zabrać wszędzie i go użyć. Jest on również przeznaczony dla dzieci od 6 lat. Jak należy go stosować w jakiej dawce przedstawia zdjęcie poniżej.

Magnez

W jego skład oprócz samego magnezu wchodzi również kwas foliowy i witamina B6, składniki te również są niezbędne w naszym organizmie.
Mi ten magnez bardzo spasował z tego względu gdyż jest bardzo praktyczny i może go użyć wszędzie bez konieczności popijania wody czy też w niej rozpuszczeniu.

TestMeToo - dołącz do nas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz