piątek

Inhalator diagnostic

Nebulizer
Wiele osób zmaga się z przewlekłym katarem , ciężkim do pozbycia się. Możemy sobie nieco ulżyć dzięki inhalatorowi Diagnostic Econstellation Plus. Dzięki zastosowaniu superwydajnego kompresora tłokowego przeznaczony jest on do pracy ciągłej. W inhalatorze tym możemy regulować wielkość cząsteczek.Sama konstrukcja produktu jest odporna na uderzenia. Więc jakby nawet nam spadł nie musimy się martwić, że coś się stanie. W zestawie znajdziemy dwa rodzaje maseczek jedną przeznaczoną dla dorosłych drugą dla dzieci, widelce nosowe duży i mały, ustnik, filtr powietrza . 

Inhalacje

Urządzenie to charakteryzuje się cichą pracą , tylko 35 dB w odległości 1 m. Kupując ten produkt otrzymujemy aż 5 lat gwarancji. Możemy stosować na wszelkie rodzaje chorób dróg oddechowych takie jak : kaszel , katar, zapalenie oskrzeli czy też na zapalenie płuc. Na rynku posiadamy wiele olejków przeznaczonych do inhalacji w zależności od danej dolegliwości np . na zapalenie zatok lub ropny nieżyt górnych dróg oddechowych, można użyć olejku z kwiatu lawendy, ziela tymianku, mięty, melisy i koszyczka rumianku zmieszanych w równych częściach, a natomiast przy zapaleniu gardła mieszanka z tymianku, koszyczka rumianku, liścia szałwii i pędów sosny. 30 g mieszanki zalewamy gorącą wodą i wdychamy przez 5-10minut, przy obrzęku błony śluzowej górnych dróg oddechowych olejek z prymuli. Bakteriobójczo działają olejki eteryczne z lawendy, tymianku i szałwii lekarskiej, zwłaszcza na gardło. Czyli jak widzimy inhalacje mają szerokie zastosowanie zdrowotne na nasz układ oddechowy, można również olejki eteryczne czy też zioła zastąpić po prostu solą. Jedynym przeciwwskazaniem do inhalacji jest alergia na substancję zawarte w parze wodnej.Wiele mieszanek ziół  przeznaczonych do inhalacji można już kupić gotowe w sklepach medycznych czy też w niektórych aptekach bądź w sklepach zielarskich.

Inhalator

Inhalator diagnostic jest niezawodny do tych typów inhalacji i posłuży zapewne na lata, ponieważ jest wykonany z najwyższą precyzją dbając o każdy szczegół wykonania jak i również samego działania urządzenia.Produkt jest dostępny w sklepie internetowym 

Diagnosis

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz