wtorek

Atopowe zapalenie skóry


Atopowe zapalenie skóry jest to schorzenie, na które nie ma jeszcze lekarstwa. Jest jest jedynie sposób na zmniejszenie dolegliwości. Dzięki kosmetykom jakie oferuje Diagnosis , możemy zminimalizować główny objaw jakim jest swędzenie. Atopowe zapalenie skóry jest to choroba na całe życie ( nie jest zaraźliwa). Z upływem czasu oraz przy stosowaniu kosmetyków serii diagnosis choroba się wycisza są mniejsze dolegliwości. Jak rozpoznać chorobę? Mianowicie głównymi objawami są silne swędzenie skóry, jej wysuszenie i podrażnienie, czerwone, wyglądające jak polakierowane, policzki, a także wypryski w zgięciach nóg i rąk. Kosmetyki, które z pewnością przyniosą jest seria Atopis w skład w które wchodzą kosmetyki:

- Face & Body Wash – Płyn do mycia twarzy i ciała. Płyn ten delikatnie oczyszcza skórę nie naruszając jej naturalnej bariery. Składniki zawarte w płynie eliminują podrażnienia oraz świąd, a także chronią skórę przed niszczącym działaniem wolnych rodników


- Hydro-control cream – Krem natłuszczająco-nawilżający do twarzy i ciała. Produkt ten eliminuje suchość i szorstkość naskórka. Jest on przeznaczony do codziennej pielęgnacji i ochronny.


- Intensive cream – Krem natłuszczający do twarzy i ciała. Kosmetyk ten intensywnie nawilża skórę twarzy i ciała , również polecany jest do codziennej pielęgnacji.


- Ultra Body Moisturizer- Nawilżający balsam do ciała. Przywraca skórze naturalną fizjologiczną równowagę, optymalne nawilżenie i miękkość. Silnie wiąże wodę w naskórku, łagodzi podrażnienia i eliminuje świąd.


Jak wiadomo choroby tej nie wyleczymy, ale dzięki kosmetykom Atopis możemy załagodzić jej objawy i spowolnić proces choroby.

Produkty dostępne w sklepie medycznym admed24.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz