niedziela

Naturalne przekąski


Dziś mam zamiar opisać paczkę z Uno Natura z przekąskami idealnymi dla każdego dziecka i nie tylko.

Pierwszym produktem jest przysmak śniadaniowy. Jak sama nazwa wskazuje nadaję się na poranne posiłki. Mianowicie są to kuleczki kukurydziane o smaku czekoladowym. Z pewnością zastąpią tradycyjne płatki. Posiłek taki będzie idealny na rozpoczęcie dnia dla dziecka wieku szkolnym. W zupełności po takim śniadaniu dziecko nabierze sił.


Drugim produktem są chrupki serowo-cebulowe. Można użyć je jako przekąski w trakcie oglądania ulubionych programów telewizyjnych lub na wieczorne dni. Umilą także przyjęcie urodzinowe dziecku.


Następnym produktem są podpłomyki - najstarsza forma chleba, rodzaj prymitywnego pieczywa w postaci małego placka . Można wykorzystać je na każdy sposób czy to jako samą przekąskę lub jako zamiennik tradycyjnego chleba.


Kolejnymi produktami są chrupki kukurydziane zwykłe i owocowe długie, a także w kształcie kuleczek. Kto nie pamięta taki chrupek z czasów dzieciństwa. Z pewnością każdemu smakowały zajadaliśmy się nimi wszyscy.


Ostatnimi produktami są wszelkiego rodzaju krążki :orkiszowe, gryczane, ryżowe, kukurydziane, jaglane. Takie krążki można wykorzystać na imprezę i zrobić z nich małe kanapeczki czy to z wszelkiego rodzaju pastami czy też tradycyjne mini kanapeczki z szynką i serem. 


Wszystkie produkty jak sama nazwa firmy wskazuje są wykonane z naturalnym produktów. Każdy znajdzie dla siebie jakąś zdrową przekąskę. Żyjmy zdrowo i jedzmy zdrowe przekąski między głównymi posiłkami dnia. Zastąpmy tradycyjny chleb naturalnymi krążkami czy też podpłomykami. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz