wtorek

Neutrogena Visibly Clear


Miałam okazję brać udział w kampanii streetcom. Tym razem do przetestowania przyszły kosmetyki Neutrogena skierowana przede wszystkim osobom mającym problemy skórne, a dokładniej cerę z wypryskami. Z taką cerą męczy się wiele młodzieży, nastolatków, a nawet starsze kobiety. Kuracja ta zawiera 3 produkty, jakimi są :

Żel do mycia twarzy - Produkt te idealnie oczyszcza pory, dzięki czemu pomaga redukować istniejące wypryski, przy czym nie niszczy naturalnej ochronnej bariery, pozostawiają w niej większość naturalnych składników, aby skóra była odporna na powstanie nowych wyprysków.


Wygładzający peeling do twarzy - Produkt ten jest wspaniały z tego względu, gdyż redukuje wypryski i chroni przed powstawaniem nowych już przy pierwszym jego użyciu. W peelingu tym zastosowana jest formuła ClearDefend, która tak jak poprzedni produkt nie niszczy bariery ochronnej a jedynie redukuje i chroni przed powstawaniem nowych wyprysków.


Ostatnim produktem jest nawilżający krem do twarzy- Produkt ten łatwo się wchłania, i redukuje wypryski już od pierwszego użycia oraz minimalizuje ślady po wypryskach doprowadzając cerę do zdrowego wyglądu.Ten produkt również posiada formułę ClearDefend.


Po użyciu całej kuracji z pewnością znikną wszystkie problemy z niedoskonałościami cery. Produkty te zawierają przyjemne nuty zapachowe, które będą pasować nawet najbardziej wybrednym kobietom. Kurację tę mogą stosować zarówno mężczyźni jak i kobiety. Dużo młodzieży ma problemy z wypryskami, a dzięki Neutrogenie to już nie problem, ponieważ chroni przed powstawaniem nowych jak i usuwa już istniejące wypryski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz