czwartek

Paczka Le Petit Marseillais

Postanowiłam dziś opisać paczuszkę jaką otrzymałam od Le Petit Marseillais. Tym razem paczka była przygotowana z myślą o mężczyznach. W paczce znajdował się żel pod prysznic o zapachu mięty i cytrusów oczywiście for men, drugi produkt jest przeznaczony  dla mnie jest nim Pielęgnujący Żel Do Mycia Algi Morskie i Minerały Morskie.

Le Petit Marseillas For Men

Nie dziwił mnie fakt, że najbardziej mój mąż ucieszył się podarowanym prze zemnie żelem for men;)

Żel dla mężczyzny

Żel ten ma przyjemny orzeźwiający zapach, idealnie się pieni . Po użyciu tego produktu skóra jak i włosy mężczyzny przyjemnie pachną , a zawarte w nim olejki dodają werwy i poprawiają nastrój. Wdychając je, pobudzamy nasz układ nerwowy, który mobilizuje mięśnie i całe ciało do wysiłku.
Drugi żel jest zarówno dla mnie jak i dla mojej drugiej połówki.

Pielęgnacyjny żel

Produkt ten nie dość, że odświeża to także pielęgnuje naszą skórę. Dzięki zastosowaniu alg morskich nasz produkt zyskuje dodatkowe właściwości:

Działanie przeciwzmarszczkowe
Działanie nawilżające
Działanie oczyszczająco-normalizujące
Działanie wyszczuplająco-wzmacniające

Jak widać żel ten ma wszechstronne zastosowanie na naszą skórę . Z pewnością produkty te mogę polecić wszystkim parom, którym nie odpowiadają im swoje stare kosmetyki, te z pewnością zachwycą każdego kto lubi orzeźwienie i przyjemny zapach. Jak widać na filmiku żele te idealnie się pieni, szkoda że nie mam możliwości przekazania zapachu;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz