poniedziałek

Sługi Boże

Książka "Sługi Boże" autora Adama Formana wyd. Agora na tyle stała się popularna, że nawet stworzona film na jej podstawie. Autor książki nie był znany w branży filmowej, ani telewizyjnej, ani literackiej. Nie ma zdjęcia w internecie, nie ma konta na Facebooku, do tego nie występuje w dostępnych bazach pisarzy, dziennikarzy, scenarzystów, ale jakoś udało mu się z debiutem kryminału dzięki czemu powstała ekranizacja książki. Sama książka jest w miękkiej okładce i posiada 356 stron.


Kryminał ten wciąga od początku do końca, Głównym motywem są nie wyjaśnione samobójstwa, które próbuje rozwikłać komisarz Warski, a także włącza się w prowadzeniu śledztwa policjantka z Berlina. Warski to typowy twardziel, „samotny wilk”, który chciałby wszystko sam rozwiązać. Tajemniczy i niewyjaśniony łańcuszek śmierci, motyw religii w tle Z pewnością nie jedną osobę wciągnie.


 Jest typowy kryminał połączony z thrillerem . Książka jest tak napisana, że na pewno po paru przeczytanych stronach nie odłożysz ją na stertę innych. Chciałbyś również mieć okazję przeżyć dreszczyk emocji wraz z książką, to zapraszam do zapoznania się z nią i oczywiście do kupna, bo jest warta polecenia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz