niedziela

Virdian Symbiotyk z witaminą C


Jeśli twoje dziecko często choruje, na pomoc idzie symbiotyk z witaminą C

Co zawiera?


Fruktooligosacharydy, inulina, askorbinian wapnia (witamina C),LactobacillusacidophilusCUL60, LactobacillusacidophilusCUL21, Bifidobacteriumanimalissubsp. lactisCUL34, Bifidobacteriumbifidum CUL20.

Składnik aktywny
1 miarka = 1 g
%RWS
LactobacillusacidophilusCUL60
0,5×109CFU*
LactobacillusacidophilusCUL21
0,5x109CFU*
Bifidobacterium animalis subsp. lactisCUL34
0,5×109CFU*
Bifidobacterium bifidumCUL20
0,5×109CFU*
Witamina C
50 mg
62,5%
Fruktooligosacharydy
410 mg
Inuina
425 mgTajemniczo brzmi, ale postaram się wytłumaczyć poszczególne składniki.


Fruktooligosacharydy - To węglowodany o dobrze udokumentowanym działaniu prebiotycznym. Wzmacniają odporność i poprawiają trawienie.

Inulina - Inulina to polisacharyd składający się z cząsteczki glukozy i łańcucha cząsteczek fruktozy. Głównym atutem tego prebiotyku jest wspieranie populacji pożytecznych kultur bakterii.

askorbinian wapnia (witamina C) - Wszyscy wiedzą, żeby być zdrowym niezbędna jest witamina C.

Lactobacillusacidophilus CUL60 i Cul21 - to szczepy bakterii o kształcie pałeczki potrafiący produkować korzystny dla zdrowia kwas mlekowy. Głównym miejscem bytowania tych bakterii jest śluzówka jelita cienkiego.

Bifidobacteriumanimalissubsp- gatunek pałeczkowatych bakterii Gram-dodatnich, które bytują w jelicie grubym większości ssaków, w tym ludzi

lactisCUL34 - gram-dodatnie bakterie mlekowe, efektywne mikroorganizmy powodujące fermentację mlekową, w wyniku której produkowany jest kwas mlekowy. Rozkładają cukry prostena kwas mlekowy. Ich naturalnym środowiskiem jest układ trawienny człowieka 

Bifidobacteriumbifidum - zapobiega kolonizacji inwazyjnych bakterii chorobotwórczych, takich jak E. coli, Clostridium, Salmonella

Czyli jak widzimy preparat ten ma pozytywny wpływ na organizm naszego dziecko. Jest w postaci proszku, jest on bezsmakowy dzięki czemu nasza pociecha może pić go z ulubionymi sokami czy też herbatkami i preparat nie zmieni jego smaku. 


Często bywa tak, że układ immunologiczny naszego dziecka jest osłabiony i trzeba go wspomagać. Dlatego stworzone są takie preparaty jak ten. Sporo osób jest sceptycznie nastawione na takie preparaty, ale się mylą. Dbajmy o nasze pociechy i zapewnijmy im ochronę nie tylko tą fizyczną, ale i zdrowotną. Synbiotyk ten zapewnia taką ochronę, a przy systematycznemu używaniu go z pewnością zauważycie, że nasze dziecko zaczęło dużo mniej chorować Dużym plusem tego proszku jest fakt, że nie zawierają powszechnie używanych substancji wypełniających i przeciw zbrylających np. stearynianu magnezu (soli magnezowych kwasów tłuszczowych), dwutlenku tytanu itp. Produkt ten jest w 100% bezpieczny dla dzieci wręcz zbawienny przy walkach z bakteriami czy z infekcjami.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz