wtorek

Alexander Toys Cyferki LiterkiJeśli nie masz pomysłu co kupić dziecku na święta. To już nie problem z pomocą przychodzi Alexander. W swojej ofercie posiadają wiele ciekawych zabawek dla dziecka w każdym wieku. Ja postanowiłam wybrać dla mojego 7 letniego syna tablice magnetyczną. Jest to cały zestaw wraz z cyferkami i literkami oraz gąbką i mazakiem. 


Zestaw ten nie dość, że uczy to także daje wiele zabawy dla twojego dziecka. Synek widząc w dniu urodzin ten zestaw od razu wziął się do pracy.I zaczął pisać oraz naklejać literki. 


Dzięki takim zabawką dzieci uczą się chętniej, bo nie ma lepszej nauki niż nauka przez zabawę. Taki prezent nada się nie tylko w dniu urodzin, ale także będzie idealnym prezentem pod choinkę. Dziecko poprzez takie zabawki staje się kreatywne, a zarazem przyswaja sobie wiedzę matematyczną i uczy się alfabetu. 


Taka forma edukacji nada się dla pociech nie tylko szkolnych, ale także dzieci, które jeszcze nie podjęły nauki , dzięki czemu w przyszłości nauka stanie się przyjemnością, Na stronie sklepu internetowego znajdziemy tą zabawkę, ale także wiele innych ciekawych propozycji. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

http://www.alexander.com.pl/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz