poniedziałek

List do Mikołaja

Co nie co o książce

Kto nie napisał listu jeszcze do Mikołaja to ma okazję, dzięki opisywanej książce. Co mam na myśli ? Mianowicie w książce tej znajdziemy kopertę i przygotowaną karteczkę do napisania listu. 


Jeśli mamy problem z napisaniem takiego listu, to już go nie ma. Dzięki opowieści Julki tytułowej bohaterki, która wraz z bratem napisała taki list i włożyła go do koperty załączonej w książce, możemy go wyjąć z koperty i dowiedzieć się o jakim prezencie na święta Bożego Narodzenia dziewczynka z bratem marzyła. 


Sytuacja się trochę komplikuje, ponieważ biedna myszka nie miała się czym przykryć i podarła list, żeby jej było ciepło, a także zjadła ciasteczka przeznaczone dla Mikołaja. Cóż i tu się zaczyna historyjka. Jak myszka pomoże Mikołajowi w rozwiązaniu problemu z listem? Skąd Mikołaj ma wiedzieć co dzieci chciały? Czy się uda dostarczyć odpowiednie prezenty? I czy myszka dostanie również prezent? Na te wszystkie pytanie znajdziemy odpowiedź w tej wspaniałej przedświątecznej książce. Jak któreś dzieci nie zdążyło jeszcze wysłać prezentu, niech się nie martwią, ponieważ jeszcze mają czas i z pewnością elfy zdążą z zamówieniami, ale pośpieszmy się, bo święta coraz bliżej. 

Informacje o książce


Autor: Ned Taylor
Wydawnictwo: Wilga
Rok wydania: 2014
Oprawa: twarda
Liczba stron: 17

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz