poniedziałek

Świąteczne marzenie


Dziś postanowiłam opisać książkę pt "Świąteczne marzenie" aut. Amandy Prowse. Książka posiada, aż 336 stron i została wydana 22.11.2017 roku.. Jest literaturą obyczajową oraz romansem. Można powiedzieć, że jest to typowa kobieca powieść. Jest to opowieść o miłości rozgrywającej się w Nowym Jorku. Bohaterka książki Meg, która sama wychowuje swojego syna, chciałaby żeby święta były idealne, ponieważ sama była wychowywana w rodzinie zastępczej . Do pełni wymarzonych świąt brakowało jej tylko mężczyzny, ale i ten wątek może się zmienić, gdy kobieta poznaje przypadkowego architekta i zmienia swoje wszystkie plany wyjeżdżając do Nowego Jorku za miłością. I tu zaczyna się lawina pytań czy Meg i syn przeżyją w końcu prawdziwe święta? Czy coś z tej miłości będzie? itd. Jeśli chcesz dowiedzieć się odpowiedzi na nurtujące pytania możesz zakupić książkę na Dadada


Książkę tą bardzo szybko się czyta i zapewne nie odłożymy ją po paru kartkach, bo nas "wciągnie" historia miłosna naszej bohaterki. Powieść ta idealnie nada się na zimowe wieczory, tym bardzie że za oknem mamy już śnieg, a do świąt już coraz bliżej . Teraz z książką możemy już poczuć tą atmosferę jaka będzie towarzyszyć nam pod koniec grudnia. Ciepło rodzinne, czas świąteczny, miłość to wszystkie znajdziemy w tej poruszającej książce. 


Autorka Amanda Prowse przez 10 lat była konsultantką biznesową, aż w końcu uświadomiła sobie, że zostanie pisarką. I to jej wyszło na dobre;) Na poważnie zaczęła pisać od 2008 r. 

Tą i wiele innych ciekawych książek znajdziemy w sklepie internetowym Dadada. Księgarnia ta oferuje szeroki asortyment zarówno popularnych, jak niszowych tytułów w dobrych cenach.Jeśli nie masz pomysłu na prezent świąteczny, czy też urodzinowy. To już nie problem, bo dobrą książkę każdy z chęcią przeczyta. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pomału wiele osób książki daje na bok , bo są zabiegani . Praca praca i jeszcze raz praca, a zero przyjemności . Wróćmy do dawnych czasów, kiedy książka była na porządku dziennym gdzie wieczór zawsze umilała nam dobra literatura. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz