niedziela

ZwierzoChłopiec

O autorzeDavid Baddiel jest satyrykiem oraz autorem czterech dobrze przyjętych powieści. „Agencja Wynajmu Rodziców” jest jego pierwszą książką dla dzieci.


Co kryje książka


Co się kryje pod tym tajemniczym tytułem . Mianowicie jest to książka przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Jest historia o chłopcu, który nie lubi zwierząt. Jest to wielki problem, ponieważ cała jego rodzina uwielbia zwierzęta jest ich w domu pełno, ale nie ma rzeczy, które chłopiec lubi najbardziej np. laptopa. Jednakże bardzo się cieszy na wycieczkę szkolną. Gdy jest już w drodze i widzi, że koniec drogi autokarem prowadzi do farmy, był bardzo przerażony.Pobyt na farmie okazuje się koszmarem. Chłopiec wciela się w różne zwierzęta. Był kotem, koniem, kogutem, owcą, świnią, aż w końcu trafia do miejsca, gdzie zaczęła się jego fobia – do klatki z szympansami.


Książka jest powieścią przezabawną, szaloną pełną przygód. Bardzo łatwo i szybko się ją czyta. Literatura ta z pewnością wciągnie nie jedną osobę nawet i dorosłych. Książka jest warta przeczytania . Kto weźmie tą książkę do ręki będzie chciał ja przeczytać od deski do deski jednym tchem oraz poznać przezabawne historie jakie natrafią się głównemu bohaterowi. Może będzie to dziwnie wyglądało jak będziemy czytać tą książkę i zarazem się śmiać ;)

Informacje o książceAutor: David Baddiel
Wydawnictwo: Lemoniada.pl
Rok wydania: 2017
Oprawa: twarda
Liczba stron: 368
Format: 14.5x20.5 cm


Książkę możemy zakupić na 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz